Montaż kotłów centralnego ogrzewania w budynkach leśniczówek Nadleśnictwa Damnica - drugie postępowanie

SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00407300
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00407300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-21 12:01
Lokalizacja
Damnica, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b19ea8c7-1f00-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8390011635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie kotłów

Wykonawcy

2 przyznane

DARIUSZ PIEŃKOSGnieżdżewo, PL · lot 0
141 530,2 PLN
DARIUSZ PIEŃKOSGnieżdżewo, PL · lot 1
141 530,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00407300 z dnia 2023-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż kotłów centralnego ogrzewania w budynkach leśniczówek Nadleśnictwa Damnica - drugie postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 2A

1.5.2.) Miejscowość: Damnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-231

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 811 30 33

1.5.8.) Numer faksu: 59 8 11 30 92

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: damnica@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://damnica.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_damnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż kotłów centralnego ogrzewania w budynkach leśniczówek Nadleśnictwa Damnica - drugie postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b19ea8c7-1f00-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00407300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00206366/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Montaż kotłów centralnego ogrzewania w budynkach leśniczówek Nadleśnictwa Damnica - drugie postępowanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.25.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 290420,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji polegających na montażu kotłów centralnego ogrzewania na paliwo stałe klasy 5 z certyfikatem Ekodesign lub równoważnym wraz z niezbędnym wyposażeniem kotłowni w budynkach leśniczówek należących do Nadleśnictwa Damnica:
- montaż kotła c.o. w leśniczówce Główczyce,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienia
i przeszkolenia obsługi),
- montaż kotła c.o. w leśniczówce Lipno,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienie
i przeszkolenia obsługi),
- montaż kotła c.o. w leśniczówce Wolinia,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienie i przeszkolenia obsługi).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.5.) Wartość części: 148094,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji polegających na montażu kotłów centralnego ogrzewania na paliwo stałe klasy 5 z certyfikatem Ekodesign lub równoważnym wraz z niezbędnym wyposażeniem kotłowni w budynkach leśniczówek należących do Nadleśnictwa Damnica:
- montaż kotła c.o. w leśniczówce Łebień,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienie
i przeszkolenia obsługi),
- montaż kotła c.o. w leśniczówce Stara Dąbrowa,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienie
i przeszkolenia obsługi),
- montaż kotła c.o. w budynku mieszkalnym leśniczego szkółkarza,
(Roboty w zakresie: demontażu instalacji, wykonania technologii kotłowni, montażu zaworów, montażu rur i wykonania próby szczelności i płukania instalacji, montażu izolacji, montażu czopucha wraz z wkładem kominowym, wykonania wentylacji, robót budowlanych remontowych, uruchomienie
i przeszkolenia obsługi).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.5.) Wartość części: 142326,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141530,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253613,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141530,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pieńkos

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871379732

7.3.3) Ulica: Dworcowa

7.3.4) Miejscowość: Gnieżdżewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141530,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141530,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244781,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141530,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pieńkos

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871379732

7.3.3) Ulica: Dworcowa

7.3.4) Miejscowość: Gnieżdżewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141530,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane