Usługa doradztwa zawodowego w projekcie pilotażowym pn. „Czas na Młodych – punkty doradztwa dla młodzieży”
Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00407490
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-21 12:42
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8761017917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradztwa
Wykonawcy
2 przyznane
Elżbieta OlejnikRadzyń Chełmiński, PL
102 900 PLNAnna MazurekGrudziądz, PL
102 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.