Wykonanie systemu wentylacji mechanicznej oraz izolacji akustycznej nad salą widowiskową z wymianą instalacji oświetleniowej w Kinie Newa przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Zielonej Górze
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00096827
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00096827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-10 12:19
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a47f613c-7b23-465b-b3d5-7e8a83426094
- Identyfikator
- 9291925640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096827 z dnia 2025-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu wentylacji mechanicznej oraz izolacji akustycznej nad salą widowiskową z wymianą instalacji oświetleniowej w Kinie Newa przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368268097
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 110
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 68 353 67 04
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 68 353 36 84
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gm.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gm.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gm.zgora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka mieszkaniowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie systemu wentylacji mechanicznej oraz izolacji akustycznej nad salą widowiskową z wymianą instalacji oświetleniowej w Kinie Newa przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a47f613c-7b23-465b-b3d5-7e8a83426094
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040635/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Świeże powietrze. Modernizacja systemu wentylacji w Kinie Newa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583870
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 667944,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu wentylacji mechanicznej oraz wykonanie izolacji akustycznej nad salą widowiskową z wymianą instalacji oświetleniowej w Kinie Newa przy ul. Kazimierza Wielkiego 21 w Zielonej Górze, dz. nr 268/3 obr.0018 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Świeże powietrze: Modernizacja systemu wentylacji w Kinie Newa”. Szczegółowy zakres robót określony jest dokumentacją projektową, zgodną z pozwoleniem na budowę nr 300/2024 z dnia 19 lipca 2024 r., opracowaną przez Biuro Usług Projektowo – Wykonawczych ARCHPEAK Paweł Wyczałkowski, ul. Sulechowska 33/2, 65-022 Zielona Góra.
Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej z odzyskiem ciepła i chłodu, opartej
na centrali wentylacyjnej zewnętrznej z wymiennikiem obrotowym (odzysk ciepła i chłodu), chłodnią/nagrzewnicą freonową,
- wymianę instalacji oświetleniowej w sali widowiskowej z zastosowaniem lamp LED,
- wykonanie sufitu podwieszanego w sali widowiskowej z wyłączeniem strefy nad sceną,
- końcowe roboty malarskie ścian i sufitów nad sceną i salą widowiskową,
- nasadzenia oraz wykonanie trawników.
Parametry budynku:
- pow. zabudowy Pz (m2): 654,2m2
- pow. użytkowa Pc (m2): 577,0m2
- kubatura (m3): 1404,5m3
- wysokość (m): 6,2÷7,8m
- liczba kondygnacji: 2
- nadziemnych: 2
- podziemnych:0
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45331000-6 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
31213100-3 Rozdzielnie
31524100-6 Oprawy oświetleniowe sufitowe
31518200-2 Oświetlenie awaryjne
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45421146-9 Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 Roboty malarskie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45342000-6 Wznoszenie ogrodzeń
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami w zakresie elektromobilności, o których mowa w pkt 24 SWZ.
5. Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy przekaże Zamawiającemu do weryfikacji harmonogram rzeczowo-finansowy.
6. Zgodnie z art. 91 ust. 2 ustawy PZP Zamawiający informuje, iż nie dokonał podziału zamówienia na części ponieważ nie wpłynie to na konkurencyjność, a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Zadanie dotyczy realizacji robót w obrębie jednego obiektu budowlanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 762600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 762600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Chudy Zakład Remontowo - Montażowy "MARTEX"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9291217363
7.3.3) Ulica: Ceglana 9
7.3.4) Miejscowość: Droszków, Zabór
7.3.5) Kod pocztowy: 66-003
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 762600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonanie w terminie 120 dni od dnia podpisania umowy.| 2025-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |