Wykonanie robót budowlanych niezbędnych dla doprowadzenia budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego do zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej – Etap III
SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 317 IM. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00408023
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00408023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-21 14:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26a99798-36d0-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5272158999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00408023 z dnia 2023-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych niezbędnych dla doprowadzenia budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego do zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej – Etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA NR 317 IM. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001061015
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Deotymy 37
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-409
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp317@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spi317.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26a99798-36d0-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych niezbędnych dla doprowadzenia budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego do zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej – Etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26a99798-36d0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00166541/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych niezbędnych dla doprowadzenia budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 .w Warszawie do zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej – Etap III.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/MO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1700000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących realizacji zadania pod nazwą: „Wykonanie robót budowlanych niezbędnych dla doprowadzenia budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 im. Edmunda
Bojanowskiego w Warszawie do zgodności z wymogami ochrony przeciwpożarowej – Etap III”.
Wykonawca przedmiotowego zamówienia zobowiązany będzie między innymi do połączenia elementów robót wykonanych w I oraz II Etapie w tym instalacji wykonanej w ramach tych Etapów z instalacjami wykonanymi w ramach Etapu III. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty w sposób nie narażający Zamawiającego na utratę gwarancji obowiązującej w związku z wykonanymi wcześniej pracami.
Wykonawca przedmiotowego zamówienia zobowiązany będzie uzyskać pozytywny wynik odbioru przez rzeczoznawcę d/s zabezpieczeń przeciwpożarowych doprowadzenia całego budynku do zgodności z wymogami p. poż. Odbiory rzeczoznawcy będą prowadzone w okresie obowiązywania gwarancji na wykonane prace.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2459877,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2459877,00 PLN
| 2023-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |