KWP/KMP/KPP bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego – KP III Zabrze – roboty przewidziane w ekspertyzie stropu
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00408066
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00408066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-21 14:34
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a361e3f5-587a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00408066 z dnia 2023-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KWP/KMP/KPP bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego – KP III Zabrze – roboty przewidziane w ekspertyzie stropu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaska-policja.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KWP/KMP/KPP bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego – KP III Zabrze – roboty przewidziane w ekspertyzie stropu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a361e3f5-587a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00129271/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 KWP/KMP/KPP bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający prowadził postępowanie w celu wyboru Wykonawcy do realizacji w/w zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp). W przedmiotowym postępowaniu dla zadania nie złożono żadnej oferty, w związku z powyższym Zamawiający korzysta z możliwości udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp tj. w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-364/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu stropu drewnianego w budynku Komisariatu III Policji w Zabrzu wraz z usunięciem skutków zawilgoceń, zgodnie z dokumentacją techniczną tj. STWiOR oraz przedmiarem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający pismem z dnia 7 września 2023 roku zaprosił wykonawcę do negocjacji. Negocjacje zgodnie z zaproszeniem miały odbyć się dnia 14 września 2023 r jednak wykonawca nie stawił się w siedzibie Zamawiającego oraz poinformował telefonicznie, że nie jest już zainteresowany udziałem w postępowaniu. W związku z powyższym Zamawiający wystąpił do wykonawcy z prośbą o potwierdzenie rezygnacji z udziału w postępowaniu pouczając jednocześnie, że brak odpowiedzi potraktuje jako wycofanie oferty i rezygnacje z udziału w postępowaniu. Do wyznaczonego terminu Wykonawca nie przesłał odpowiedzi na wskazane pismo w związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione na postawie art. 255 pkt 8 ustawy PZP tj. z uwagi na fakt, że negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2023-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |