„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. A. Fredry w Nienadowej” w ramach dofinansowania z PFRON
Powiat Przemyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00408223
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00408223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-21 15:18
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b965d02b-4007-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7952068339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00408223 z dnia 2023-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. A. Fredry w Nienadowej” w ramach dofinansowania z PFRON
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przemyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900312
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Dominikański 3
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166785054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.przemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.przemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_przemysl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. A. Fredry w Nienadowej” w ramach dofinansowania z PFRON2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b965d02b-4007-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00048807/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360405
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek
i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej”
W zakres przedmiotowej inwestycji wchodzą n/w 3 zadania (części) inwestycyjne:
1. Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych ruchowo w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 35191,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek
i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej”
W zakres przedmiotowej inwestycji wchodzą n/w 3 zadania (części) inwestycyjne:
2. Wymiana drzwi wejściowych w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.5.) Wartość części: 55042,03 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:„Wykonanie podjazdu, wymiana drzwi wejściowych oraz modernizacja łazienek
i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej”
3. Modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 81826,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 128 ust. 1 P.z.p, wezwał wykonawcę Kambud Kamil Kanigowski Wilkowisko 149, 34-617 Wilkowisko, do złożenia oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych dotyczącego przesłanek wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu gdyż było niekompletne uzupełnione, Wykonawca nie wskazał w/w oświadczeniu dokumentu i właściwej jednostki redakcyjnej dokumentu, w której określono warunki udziału w postępowaniu, a także dokumentu, na podstawie którego spełnia określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu, jedynie numer i nazwę przedmiotowego postępowania. Termin uzupełnienia oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych dotyczącego spełniania warunków w postępowaniu zamawiający wyznaczył w nieprzekraczalnym terminie do 14.09.2023 r. zgodnie z formą wskazaną w SWZ, za pośrednictwem platformy dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_przemysl. Wykonawca nie złożył w wyznaczonym terminie wymaganego dokumentu. Wobec powyższego Zamawiający odrzucił ofertę w/w Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. „c” w związku z art. 125 ust. 1 Pzp, natomiast oferta złożona przez Wykonawcę Grzegorz Sikora "Rembud 24" ul. Sportowa 437-514 Munina została odrzucona jako niezgodna z przepisami ustawy (art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp).
Tym samym Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 P.z.p, przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia t. j.: Część 2. Wymiana drzwi wejściowych w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej- 55 042,03 zł. Część 3. Modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej - 81 826,80 zł. Oferta z najniższą ceną dla części 2 złożona przez Wykonawcę Grzegorz Sikora "Rembud 24" ul. Sportowa 437-514 Munina opiewająca na kwotę 18 700,00 zł oraz oferta w/w Wykonawcy dla części 3 na kwotę 98 470,00 zł została odrzucona jako niezgodna z przepisami ustawy (art. 226 ust. 1 pkt 5
ustawy Pzp). Kolejna oferta z najniższą ceną została złożona przez Kambud Kamil Kanigowski Wilkowisko 149, 34-617 Wilkowisko na kwotę 61 129, 75zł brutto-dla części 2 i 118 241, 77 zł brutto dla części 3 i tym samym w/w oferta znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, a której obecnie po analizie finansowej nie może zwiększyć do ceny oferty z najniższą ceną. związku z powyższym Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 P.z.p, przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia t. j.: Część 2. Wymiana drzwi wejściowych w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej- 55 042,03 zł. Część 3. Modernizacja łazienek i sanitariatów dla młodzieży niepełnosprawnej w Zespole szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej - 81 826,80 zł.Oferta z najniższą ceną dla części 2 złożona przez Wykonawcę Grzegorz Sikora "Rembud 24" ul. Sportowa 437-514 Munina opiewająca na kwotę 18 700,00 zł oraz oferta w/w Wykonawcy dla części 3 na kwotę 98 470,00 zł została odrzucona jako niezgodna z przepisami ustawy (art. 226 ust. 1 pkt 5
ustawy Pzp). Kolejna oferta z najniższą ceną została złożona przez Kambud Kamil Kanigowski Wilkowisko 149, 34-617 Wilkowisko na kwotę 61 129, 75zł brutto-dla części 2 i 118 241, 77 zł brutto dla części 3 i tym samym w/w oferta znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, a której obecnie po analizie finansowej nie może zwiększyć do ceny oferty z najniższą ceną. związku z powyższym Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2023-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |