Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Przedszkola nr 17 przy ul. Karowej 30 w Elblągu w ramach zadania "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej."
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00096866
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00096866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-10 12:27
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ebb4ae8-94b5-4af5-a20f-8df852871990
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00096866 z dnia 2025-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Przedszkola nr 17 przy ul. Karowej 30 w Elblągu w ramach zadania "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10114521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Przedszkola nr 17 przy ul. Karowej 30 w Elblągu w ramach zadania "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ebb4ae8-94b5-4af5-a20f-8df852871990
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599219
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.91.2024.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 457457,95 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 64458,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej termomodernizacji oraz niezbędnych robót towarzyszących budynku Przedszkola nr 17 położonego przy ul. Karowej 30 w Elblągu, działka nr 411, obręb 0011, mającej na celu poprawę efektywności energetycznej budynku. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) docieplenie ścian zewnętrznych,
b) docieplenie stropodachu,
c) wymianę stolarki okiennej,
d) wymianę stolarki drzwiowej,
e) modernizację (przebudowę) c.o.,
f) modernizację (przebudowę) c.w.u,
g) wykonanie niezbędnych robót towarzyszących tj. m.in.:
- dostosowanie budynku do obowiązujących przepisów w zakresie instalacji elektrycznej, odgromowej, p.poż., oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
- wymiana/renowacja schodów, tarasów, balustrad, daszków,
- malowanie ścian w pomieszczeniach objętych termomodernizacją.
Dokumentację projektowo-kosztorysową należy wykonać w oparciu o Audyt Energetyczny dla przedsięwzięcia termomodernizacyjnego budynku Przedszkola nr 17 w Elblągu, opracowany przez Studio Budownictwa Ekologicznego z siedzibą w Elblągu (82-300) przy ul. 1 Maja 11/30, z dnia 08.10.2024 r. oraz ekspertyzę ornitologiczną i chiropterologiczną autorstwa Zbigniewa Zagrodzkiego z dnia 08.10.2024 r., a także zgodnie z Ramowym Katalogiem kosztów/wydatków kwalifikowanych dla programu realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności”, B1.1.3 Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
a) pozyskanie aktualnej mapy do celów projektowych w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
b) wykonanie ekspertyzy mykologicznej pomieszczeń budynku, jeśli jest wymagana,
c) opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej, dokumentacja musi zawierać:
- projekt zagospodarowania terenu i architektoniczno-budowlany,
- projekty techniczne we wszystkich koniecznych branżach,
- projekty wykonawcze we wszystkich koniecznych branżach,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
- przedmiary robót we wszystkich branżach w układzie specyfikacyjnym,
- kosztorys inwestorski zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie formy i metod sporządzania kosztorysu inwestorskiego,
- zbiorcze zestawienie kosztów (ZZK),
- pozyskanie zgód właścicieli urządzeń technicznych i sieci, właścicieli działek na udostępnienie terenu oraz innych dokumentów związanych z wykonaniem zamówienia, a wymaganych obowiązującymi przepisami prawa: pozwoleń, odstąpień, porozumień, warunków technicznych, warunków realizacyjnych, uzgodnień sanitarno – higienicznych, w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
- pozyskanie pozwolenia, uzgodnienia, opinii i innych dokumentów, których obowiązek dołączenia wynika z przepisów odrębnych ustaw celem uzyskania pozwolenia na budowę,
- opracowanie projektu wycinki drzew i krzewów, a także niezbędnej pielęgnacji drzew oraz nasadzeń zamiennych wraz z przygotowaniem wymaganych wniosków do właściwego organu w tym zakresie, w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
d) złożenie w imieniu Zamawiającego wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenia, jeżeli są wymagane,
e) pełnienie nadzoru autorskiego podczas wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie stwierdzania w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem oraz uzgadniania możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, obejmującego w szczególności pobyty na budowie w liczbie 5 pobytów,
f) dwukrotną aktualizację każdego z opracowanych kosztorysów inwestorskich w ramach wynagrodzenia ryczałtowego. Aktualizacja kosztorysów dokonana zostanie na pisemne zgłoszenie Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający będzie rozpoczynał postępowanie o udzielenie zamówienia na roboty budowlane po upływie 6 miesięcy od daty ustalenia przez Wykonawcę wartości zamówienia lub wystąpienia okoliczności mających wpływ na dokonane ustalenia szacowania wartości zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51660,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGDALENA OCHRYMOWICZ SAN-PROJEKT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161555925
7.3.3) Ulica: UL. CZARNOGÓRSKA 10/3
7.3.4) Miejscowość: KRAKÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 30-638
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51660,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
dot. pkt 8.3) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:Data rozpoczęcie - data udzielenia zamówienia
Data zakończenia - 90 dni od daty udzielenia zamówienia
Dla zamówienia wg zakresu określonego w pkt 4.5.1.) ppkt 2 lit. e) – okres wykonywania robót budowlanych na podstawie
opracowanej dokumentacji projektowo – kosztorysowej.
| 2025-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |