„Dostosowanie Urzędu Gminy w Orońsku do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami”.

GMINA OROŃSKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00408545
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00408545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-22 08:27
Lokalizacja
Orońsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df603dc9-165d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7991922134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA "WIATROBUD II" PRZEMYSŁAW WIATRAK, PAWEŁ WIATRAK S.C.Radom, PL · lot 0
231 240 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00408545 z dnia 2023-09-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostosowanie Urzędu Gminy w Orońsku do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OROŃSKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna

1.5.2.) Miejscowość: Orońsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-505

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@oronsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oronsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df603dc9-165d-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostosowanie Urzędu Gminy w Orońsku do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df603dc9-165d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00408545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach działania 2.18. Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020:

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00281570

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.10.2023.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1
Prace adaptacyjne:
a) Zakres robót obejmuje wykonanie pomieszczenia do obsługi interesantów – niepełnosprawnych petentów urzędu oraz zapewnienia bezpośredniej obsługi.
Powyższe pozwoli na indywidualne załatwianie spraw urzędowych przez osoby niepełnosprawne .Zakres robót nie będzie miał wpływu na dotychczasowe zagospodarowanie terenu, istniejąca linia zabudowy nie ulega zmianie.
W wyniku przeprowadzonych robót zostanie wyodrębnione pomieszczenie do obsługi bezpośredniej dla petentów urzędu i osób niepełnosprawnych, pomieszczenie łazienki dostosowane dla osób niepełnosprawnych oraz wydzielona przestrzeń w korytarzu dla oczekujących na obsługę z miejscem –stolikiem do wypełnień korespondencji urzędowej.
W wyniku wykonania prac połączone zostanie pomieszczenie pokoju gospodarczego z korytarzem komunikacji oraz zostanie ono powiększone o część pozyskaną z przebudowy łazienki. Po rozbiórce pomieszczenia gospodarczego zostanie powiększony korytarz / poczekalnia.
Powierzchnia po wykonaniu robót:
Pomieszczeni obsługi 23,30 m2
Łazienka dla n/s 5,76 m2
Korytarz/poczekalnia 22,01 m2
Razem 51,07 m2
b) Zakres robót obejmuje wykonanie remontu schodów - dostosowanie w części możliwej
do wymogów przepisów prawa oraz warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Zakresem objęto:
- wymianę balustrady na nową ze stali nierdzewnej,
- dostosowanie szerokości i wysokości stopni schodowych – ujednolicenie w każdym biegu,
- okładzina schodów z płytek gress z wyodrębnieniem kolorystycznym stopnia i podstopnia,
- montaż cokolika z płytek gress.
Szczegółowy opis i zakres robót zawarty jest w opracowaniu technicznym stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Roboty prowadzone będą przy czynnym urzędzie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 231240,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i montaż 3 planów tyflograficznych w alfabecie Braille`a dla budynku Urzędu Gminy w Orońsku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 27000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289768,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Usługowa „WIATROBUD II” Paweł Wiatrak, Przemysław Wiatrak s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482602557

7.3.3) Ulica: Limanowskiego

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26549,55 PLN

2023-09-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane