Przebudowa drogi gminnej nr 170 825 W – ul. Przyjaciół w m. Kozienice w zakresie budowy chodnika
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00409116
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00409116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-22 11:08
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a05b96f6-34f6-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00409116 z dnia 2023-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 170 825 W – ul. Przyjaciół w m. Kozienice w zakresie budowy chodnika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 170 825 W – ul. Przyjaciół w m. Kozienice w zakresie budowy chodnika2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a05b96f6-34f6-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00409116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045415/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa ulicy Przyjaciół w m. Kozienice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00342649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.15.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Przyjaciół w m. Kozienice od ul. Rodzinnej do ul. Leśnej w zakresie budowy jednostronnego chodnika.
Zakres robót obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych związanych z realizacją zadania, w tym roboty przygotowawcze, pomocnicze, towarzyszące oraz zawiadomienie o zakończeniu prac.
1.1. W ramach zadania przewiduje się:
1) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej gr. 8 cm,
2) Wykonanie nawierzchni chodnika z płytek guzkowych,
3) Odtworzenie nawierzchni jezdni z bloczków,
4) Odtworzenie nawierzchni z kostki na istniejących zjazdach,
5) Odtworzenie terenów zielonych,
6) Wymiana krawężników w obrębie przejść i łuków
7) Wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
8) regulację wysokościową uzbrojenia podziemnego (studnie, zasuwy, wpusty),
9) prace przygotowawcze w tym roboty rozbiórkowe, ścinanie drzew i karczowanie krzaków oraz prace porządkowe,
10) opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną,
11) zapewnienie w okresie gwarancji okresowej kontroli wykonanych robót.
1.2. Dane techniczno-materiałowe:
1) szerokość jezdni – 6,00m,
2) chodnik jednostronny odsunięty o szerokości – 1,80m,
3) prędkość projektowana – 30 km/h,
4) nośność nawierzchni – 1150 kN/oś,
5) kategoria ruchu – KR 1,
6) klasa techniczna drogi – D (dojazdowa),
7) lokalny chodnik na łuku przyległy do jezdni szerokości 2,50m,
8) na dojściach do przejść zaprojektowano strefy oczekiwania,
9) niweletę chodnika dostosować do istniejących krawężników
2. Zakres robót określony w ust. 1 nie wyczerpuje opisu zakresu robót przewidzianych do wykonania i stawianych wymagań. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje dokumentacja projektowa i Szczegółowe specyfikacje techniczne, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ . Sposób i warunki realizacji zamówienia określa zał. nr 9 do SWZ Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648558,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEFRYT Marcin Jamka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146510883
7.3.3) Ulica: Osuchów 145
7.3.4) Miejscowość: Kazanów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-713
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający ubiega się o dofinansowanie zadania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, których dysponentem jest Minister właściwy ds. transportu.| 2023-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |