Remont niezamieszkałego lokalu mieszk. nr 2 w budynku przy ul. Stanisława Dubois 3 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez ZGM (RIT UKRAINA – etap V)
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00410088
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00410088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-22 14:29
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ffa662b2-4ae3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410088 z dnia 2023-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont niezamieszkałego lokalu mieszk. nr 2 w budynku przy ul. Stanisława Dubois 3 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez ZGM (RIT UKRAINA – etap V)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 / 499 06 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zgm.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffa662b2-4ae3-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont niezamieszkałego lokalu mieszk. nr 2 w budynku przy ul. Stanisława Dubois 3 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez ZGM (RIT UKRAINA – etap V)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffa662b2-4ae3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037710/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont 2 niezamieszkałych lokali mieszkalnych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój mieszkalnictwa socjalnego i chronionego w Bielsku-Białej – etap II, Oś priorytetowa X Rewitalizacja oraz infrastruktura społ. i zdrowotna, Działanie 10.2. Rozwój mieszkalnictwa socj., wspomaganego i chronionego oraz infrastruktury usług społ., Poddziałanie 10.2.5. Rozwój mieszkalnictwa o charakterze socj. w celu zapewnienia tymczas. zakwaterowania dla obywateli Ukrainy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/23/091/BU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 234218,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont niezamieszkałego lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku przy ul. Stanisława Dubois 3 w Bielsku-Białej, stanowiącego zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.
Zaprojektowano lokal mieszkalny przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostosowanie lokalu dla potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich wymaga niewielkich zmian polegających na wymianie ścianki działowej wydzielającej pomieszczenie łazienki z dostosowaniem jej wymiarów do możliwości swobodnego poruszania się na wózkach inwalidzkich. Układ funkcjonalny pomieszczeń pozostaje bez zmian. Roboty budowlane obejmują m.in. roboty demontażowe, izolacje przeciwwilgociowe poziome i pionowe wraz z osuszaniem ścian, ściany działowe murowane, likwidacja zagrzybienia, instalacje wewnętrzne (wod.-kan., C.O., gazowa), wykończenie wewnętrzne (tynki, malowanie, posadzki), wymiana okien i drzwi, roboty zewnętrzne.
Zakres rzeczowy objęty wnioskiem o dofinansowanie obejmuje zakres, który będzie ujęty w dokumentacji technicznej oraz wyposażenie ujęte w załączonym wykazie wyposażenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożona została jedna oferta Wykonawcy Dombex Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Treść tej oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia, dlatego oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy, co skutkuje unieważnieniem postępowania.| 2023-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |