„Przebudowa przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 590”.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00097161
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00097161/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-10 13:33
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38ded803-2f75-4e69-803e-153499c0c0a7
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PIECZYWEKBartąg, PL · lot 0
942 283,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097161 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 590”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,176743,b139682e774c2ac542a0e08ce5c65bef.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 590”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38ded803-2f75-4e69-803e-153499c0c0a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097161

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035371/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.80 Przebudowa przepustów w ciągau drogi wojewódzkiej nr 590 w podziale na 3 zadania.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.TM/TP-2.1/3220/190/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 702070,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa przepustów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 590 w podziale na 3 zadania:
Zadanie nr 1- Przebudowa przepustu w km (23+280) drogi wojewódzkiej nr 590 msc. Gudnik,
Zadanie nr 2 - Przebudowa przepustu w km (23+950) drogi wojewódzkiej nr 590 msc. Gudnik,
Zadanie nr 3 - Przebudowa przepustu w km (24+950) drogi wojewódzkiej nr 590 msc. Gudnik.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach do nin. SWZ w szczególności: Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ dokumentacji technicznej oraz wzorze umowy, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej na Platformie przetargowej dostępnej pod powyższym adresem, zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.
3. Zamawiający zastrzega, że minimalny okres gwarancji wynosi 3 lata. Zaoferowanie terminu gwarancji krótszego niż 3 lata spowoduje odrzucenie oferty, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
4. Formularze Kosztorysów Ofertowych w formacie Excel (*.xls) stanowią materiał pomocniczy do przygotowania oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 772567,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 942283,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 942283,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Alter Build Michał Pieczywek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP Nr: 984 017 91 87

7.3.3) Ulica: Tęczowy Las 1/129

7.3.4) Miejscowość: Bartąg

7.3.5) Kod pocztowy: 10-687

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 942283,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane