Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m

Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00410524
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00410524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 08:08
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4774ac6-4c7d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8411609072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410524 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4774ac6-4c7d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4774ac6-4c7d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018066/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień -Garczegorze długości 400 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385100

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: zdp-zp.333.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
Zadanie 1: Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień –Garczegorze długości 400 m, klasy Z, KR 3-4.
Zadanie 2: Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych na DP 1309G w km 17+520 w m. Garczegorze
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z uproszczoną dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ. Zadanie będzie realizowane na podstawie zgłoszenia robót.
Przed złożeniem oferty i ustaleniem wartości kosztorysowej prac należy dokładnie przeanalizować opis przedmiotu zamówienia z załączonymi materiałami. Wykonawca dokona dokładnego rozpoznania, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności jakie mogą wpłynąć na wykonanie zamówienia.
Przy sporządzaniu wyceny ofertowej przedmiar robót należy traktować jako podstawowy do określenia ilości i zakresu robót. Wszelkie rozbiórki należy dokonać w taki sposób, aby odzyskany materiał mógł być w jak największym zakresie możliwy do ponownego wykorzystania. Odzyskany materiał Wykonawca przewiezie do magazynu wskazanego przez Zamawiającego (do 15,0 km). Materiał zostanie złożony przez Wykonawcę w sposób umożliwiający jego ponowne wykorzystanie. Wszystkie pozostałe materiały nie nadający się do ponownego wykorzystania (materiał ziemny) Wykonawca wywiezie i zutylizuje we własnym zakresie. Koszty te należy wliczyć w cenę.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót:
Zadanie 1:
1. Roboty przygotowawcze/ziemne,
2. Podbudowy/Nawierzchnie,
3. Pobocza/Zjazdy.
Zaprojektowano poszerzenie i wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni nowymi warstwami bitumicznymi (wyrównanie 100 kg/m2, siatka szklano-węglowa, w-wa ścieralna gr 4 cm), z obustronnymi poboczami gruntowymi z mieszanki optymalnej z kruszyw naturalnych szerokości 0,75m. Na całej długości przewidziano odwodnienie powierzchniowe spadkami podłużnymi i poprzecznymi do istniejących rowów przydrożnych i na tereny przyległe w granicach pasa drogowego. W zakresie prac przewidziano wykonanie zjazdów gospodarczych oraz karczowanie krzaków na całej szerokości pasa drogowego.
Zadanie 2:
1. Roboty rozbiórkowe,
2. Roboty drogowe
Zaprojektowano wyniesione przejście dla pieszych z mm-a koloru czarnego z oznakowaniem poziomym cienkowarstwowym.
Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za właściwe wykonanie robót zgodnie z STWiOR:
- D-M-0.00.00 Wymagania ogólne.
- D-01.00.00 Roboty przygotowawcze.
- D-01 01.01a Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.
- D-01.02.01 Usuniecie drzew i krzaków.
- D-01.02.02 Zdjęcie humusu lub darniny
- D- 04.04.02b Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego
- D-04.05.01a Podbudowa i podłoże ulepszone z mieszanki kruszywa związanego hydraulicznie cementem
- D-04.03.01a Połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej emulsją asfaltową.
- D-05.03.05a Nawierzchnie z betonu asfaltowego. Warstwa ścieralna
- D-05.03.05b Nawierzchnie z betonu asfaltowego. Warstwa wiążąca i wyrównawcza.
-D-07.01.01 Oznakowanie poziome.
-D-08.01.01b ustawienie krawężników betonowych.
- ZABEZPIECZENIE siatką nawierzchni asfaltowej przed spękaniami odbitymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630518,97 PLN

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane