Przebudowa dróg gminnych nr 114363L, nr 114364L, nr 114409L oraz nr 102649L w miejscowościach Stanin, Borowina, Józefów i Jeleniec
Gmina Stanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00410531
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00410531/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-25 08:13
- Lokalizacja
- Tuchowicz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9b88ca9-1a45-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8252079809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
4 przyznane
WOJCIECH CHABAKurów, PL · lot 0
1 502 356,58 PLNWOJCIECH CHABAKurów, PL · lot 1
1 228 725,9 PLNPRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 2
544 650,46 PLNPRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 3
1 247 010,29 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410531 z dnia 2023-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych nr 114363L, nr 114364L, nr 114409L
oraz nr 102649L w miejscowościach Stanin, Borowina, Józefów i Jeleniec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9b88ca9-1a45-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych nr 114363L, nr 114364L, nr 114409Loraz nr 102649L w miejscowościach Stanin, Borowina, Józefów i Jeleniec
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b88ca9-1a45-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410531
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach pomocy finansowej na operację typu: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288531
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4070453,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Przebudowa drogi gminnej nr 114363L w miejscowości Stanin od km 0+000,00 do km 0+960,20:1) Roboty przygotowawcze i ziemne
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe
5) KANAŁ TECHNOLOGICZNY
W zakres inwestycji dla drogi gminnej nr 114363L w miejscowości Stanin
od km 0+000,00 do km 0+960,20 (dz. nr ewid. 341) wchodzi:
wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
o gr. 4 cm od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
o gr. 4 cm od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie podbudowy dolnej z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/63 mm o grubości warstwy 20 cm od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie podbudowy górnej z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 o grubości warstwy 15 cm od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie profilowania i zagęszczania podłoża wykonywane mechanicznie
od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie koryta o głębokości 30 cm pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni od km 0+000,00 do km 0+960,20;
wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm
o grubości warstwy 10 cm od km 0+000,00 do km 0+960,20.
W ciągu przebudowywanej drogi, na całym odcinku objętym opracowaniem wybudować należy kanał technologiczny.
Ponadto należy wykonać remont zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 807 na działkę gminną nr 341 w miejscowości Stanin, który polegać będzie na modernizacji nawierzchni tłuczniowej na asfaltową wraz z wykonaniem podbudowy. Zaprojektowano zjazd o szerokości 5 m, z przecięciem krawędzi nawierzchni zjazdu i drogi wojewódzkiej wyokrąglone łukiem kołowym o promieniu 5 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1269698,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Przebudowa drogi gminnej nr 114364L w miejscowości Stanin od km 0+000,00 do km 0+845,00:1) Roboty przygotowawcze i ziemne
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe
5) KANAŁ TECHNOLOGICZNY
W zakres inwestycji dla drogi gminnej nr 114364L w miejscowości Stanin
od km 0+000,00 do km 0+845,00 (dz. nr ewid. 342) wchodzi:
wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
o gr. 4 cm od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
o gr. 4 cm od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie podbudowy dolnej z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/63 mm o grubości warstwy 20 cm od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie podbudowy górnej z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 o grubości warstwy 15 cm od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie profilowania i zagęszczania podłoża wykonywane mechanicznie
od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie koryta o głębokości 30 cm pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni od km 0+000,00 do km 0+845,00;
wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm
o grubości warstwy 10 cm od km 0+000,00 do km 0+845,00.
W ciągu przebudowywanej drogi, na całym odcinku objętym opracowaniem wybudować należy kanał technologiczny.
Ponadto należy wykonać remont zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 807 na działkę gminną nr 342 w miejscowości Stanin, który polegać będzie na modernizacji nawierzchni tłuczniowej na asfaltową wraz z wykonaniem podbudowy. Zaprojektowano zjazd o szerokości 5 m, z przecięciem krawędzi nawierzchni zjazdu i drogi wojewódzkiej wyokrąglone łukiem kołowym o promieniu 5 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1122063,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – Przebudowa (modernizacja) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 212 w miejscowości Borowina od km 0+000,00do km 0+675,00:
1) Roboty przygotowawcze
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe
5) KANAŁ TECHNOLOGICZNY
W zakres inwestycji dla drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 114409L na działce nr 212 w miejscowości Borowina od km 0+000,00 do km 0+675,00 wchodzi:
wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 3,80 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
• warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 3 cm w km 0+000,00
do km 0+675,00;
• warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm w km 0+000,00
do km 0+675,00;
wykonanie uzupełnienia istniejącej podbudowy tłuczniowej szerokości 4,0 m kruszywem łamanym dolomitowym frakcji 0/31,5 mm o grubości warstwy
10 cm w km 0+000,00 do km 0+675,00;
wykonanie podbudowy górnej o szerokości 4,0 m z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm o grubości warstwy 10 cm w km 0+000,00 do km 0+675,00;
wykonanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm o szer. 0,50 m w km 0+000,00 do km 0+675,00.
W ciągu przebudowywanej drogi, na całym odcinku objętym opracowaniem wybudować należy kanał technologiczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 517945,27 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 – Przebudowa drogi gminnej nr 102649L od km 0+000,00do km 0+983,47 w miejscowościach Józefów i Jeleniec:
1) Roboty przygotowawcze
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe
5) KANAŁ TECHNOLOGICZNY
W zakres inwestycji dla drogi gminnej nr 102649L od km 0+000,00 do km 0+983,47 w miejscowości Józefów (dz. nr ewid. 907) i Jeleniec (dz. nr ewid. 298 i 304) wchodzi:
wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,5 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
• warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm w km 0+000,00
do km 0+983,47;
• warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm w km 0+000,00
do km 0+983,47;
• warstwy wyrównawczej z batonu asfaltowego w ilości 100kg/m²
od km 0+000,00 do km 0+983,47;
wykonanie koryta pod poszerzenie drogi wraz z profilowaniem
i zagęszczeniem podłoża jednostronnie o szerokości 0,80 m od km 0+000,00 do km 0+983,47;
wykonanie jednostronnej podbudowy dolnej na poszerzeniu z kruszywa stabilizowanego cementem o wytrzymałości Rm=5MPa grubości 15 cm
i szerokości 0,80 m od km 0+000,00 do km 0+983,47;
wykonanie jednostronnej warstwy górnej podbudowy na poszerzeniu
z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm grubości 15 cm
i szerokości 0,80 m od km 0+000,00 do km 0+983,47;
wykonanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego dolomitowego 0/31,5 mm o grubości 10 cm i szerokości 0,75 m od km 0+000,00 do km 0+983,47;
wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego.
W ciągu przebudowywanej drogi, na całym odcinku objętym opracowaniem wybudować należy kanał technologiczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1160746,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1502356,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1645707,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1502356,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE KRUSZ-MIX WOJCIECH CHABA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060234091
7.3.3) Ulica: ŁĄKOĆ 39
7.3.4) Miejscowość: Łąkoć
7.3.5) Kod pocztowy: 24-170
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1502356,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1228725,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1439130,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1228725,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE KRUSZ-MIX WOJCIECH CHABA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060234091
7.3.3) Ulica: ŁĄKOĆ 39
7.3.4) Miejscowość: Łąkoć
7.3.5) Kod pocztowy: 24-170
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1228725,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 544650,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 588190,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 544650,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586892
7.3.3) Ulica: WOJSKA POLSKIEGO 61A
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 544650,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1247010,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1947215,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1247010,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586892
7.3.3) Ulica: WOJSKA POLSKIEGO 61A
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1247010,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |