Druk i dostawa pod adres Zamawiającego zaktualizowanych rowerowych map turystycznych z uwzględnieniem pierścienia rowerowego wokół Warszawy, w czterech osobnych częściach.

Województwo Mazowieckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00097175
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00097175/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 13:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61488e8f-992c-4373-b16b-3c7acfd09dcf
Identyfikator
1132453940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i dostawyUsługi sporządzania map

Wykonawcy

1 przyznane

"EURO PILOT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
158 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097175 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk i dostawa pod adres Zamawiającego zaktualizowanych rowerowych map turystycznych z uwzględnieniem pierścienia rowerowego wokół Warszawy, w czterech osobnych częściach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.grzebalska@mazovia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Druk i dostawa pod adres Zamawiającego zaktualizowanych rowerowych map turystycznych z uwzględnieniem pierścienia rowerowego wokół Warszawy, w czterech osobnych częściach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61488e8f-992c-4373-b16b-3c7acfd09dcf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097175

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070713/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.44 Opracowanie, wydruk i dostawa map rowerowych po województwie mazowieckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665081

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 1 litera a ustawy PZP Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki Euro Pilot Sp. z o. o. W 2021 firma Euro Pilot Sp. z o.o. opracowała na zlecenie Samorządu Województwa Mazowieckiego, wydrukowała i dostarczyła turystyczne mapy rowerowe po województwie mazowieckim. Mając świadomość zmian, jakie zaszły w infrastrukturze rowerowej w okresie od 2021 r. do chwili obecnej ww. firma, wspólnie z PTTK, zaktualizowała ww. mapy. Euro Pilot Sp. z o.o. oferuje już zaktualizowane i uzupełnione wydania tych map, zasadne i celowe jest zakupienie map od wskazanego Wykonawcy. Tym bardziej, że mapy musiałyby zostać zrecenzowane przez PTTK zarządzający szlakami rowerowymi (podczas gdy mapy wydawnictwa Euro Pilot ostały zaktualizowane w porozumieniu z PTTK).
Ponadto wydawnictwo Euro Pilot posiada deklarację wyłączności na wykorzystanie ekologicznego bezdrzewnego papieru skalnego Cacoth Bio Paper, z którego zostaną wyprodukowane mapy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-D-III.272.108.2024.DG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk i dostawa pod adres Zamawiającego zaktualizowanych rowerowych map turystycznych z uwzględnieniem pierścienia rowerowego wokół Warszawy, w czterech osobnych częściach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Euro Pilot sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: R: 146887406

7.3.3) Ulica: Konarskiego 3

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-355

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Usługa wykonywana jest w okresie do trzech miesięcy od momentu przekazania przez Zamawiającego projektu layoutu map przygotowanego na podstawie wytycznych udostępnionych
przez Wykonawcę. Wytyczne, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, Wykonawca przekaże Zamawiającemu w terminie do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi