Wykonanie adaptacji 2 projektów typowych hal sportowych z boiskiem 12 x 24 oraz uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę
GMINA PRZYWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00410582
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-25 08:40
- Lokalizacja
- Przywidz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5911292435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
2 przyznane
ART PROJEKT K&M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościerzyna, PL
61 500 PLNART PROJEKT K&M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościerzyna, PL
61 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.