PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 110, 111, 107 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ
Gmina Świerzno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00410590
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00410590/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-25 08:42
- Lokalizacja
- Świerzno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cff2f0d-f562-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9860157007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410590 z dnia 2023-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 110, 111, 107 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerzno
1.5.2.) Miejscowość: Świerzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7687191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ NA DZIAŁCE NR 110, 111, 107 W MIEJSCOWOŚCI TRZEBIERADZ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cff2f0d-f562-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410590
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037540/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w m. Trzebieradz na dz nr. 91, 107, 110, 111, 115/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00222440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Trzebieradz obejmuje przebudowę drogi gminnej na dz. nr 110, 111,107 . Całkowita długość przebudowywanej drogi wynosi 242 mb i 4 m szerokości, powierzchnia całkowita przebudowy wynosi 972 m2. Przy wykonywaniu zadania należy wykonać koryto pod zaprojektowaną konstrukcje jezdni i zjazdów do posesji. Wysokość jezdni należy dostosować do istniejących skrzyżowań, zjazdów i dojść do posesji . Na całej długości odcinaka zaprojektowano krawężnik ( światło – 1 cm), oraz opornik na zjazdach. Droga w przekroju poprzecznym ma posiadać 2 % spadek daszkowy, spadki podłużne dostosowane do ukształtowanego terenu. Spadki podłużne wynoszą od 0,1 do 0,8 %. Nową jezdnie należy odciąć od istniejącej nawierzchni opornikiem ( początek i koniec zadania).
Konstrukcja jezdni: warstwa odcinająca za piasku gr. 15 cm, podbudowa pod jezdnie i zjazdy z KŁSM gr. 20 cm, podsypka cementowo piaskowa 1:4 gr. 3 cm. Nawierzchnia jezdni z kostki brukowej betonowej gr 8 cm kolor szary.
Konstrukcja zjazdów: warstwa odcinająca z pisaku gr 10 cm., podbudowa zjazdu z KSŁM gr 15 cm., podsypka cementowo -piaskowa 1:4 gr. 3 cm, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr 8 cm. kolor grafitowy.
Utwardzone poboczne: rodzime podłoże wyprofilowane i zagęszczone, warstwa utwardzona pobocza – KLSM 0/31,5 mm gr. 15 cm
Zakres roboty:
- wykonanie nawierzchni jezdni 972 m2,
- wykonanie zjazdów 101 m2,
- opornik betonowy 12*25 - 584 m2,
- zieleń 390 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477492,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 603521,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 477492,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAWBUD Sławomir Stawicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571724675
7.3.3) Ulica: Paprotno 30
7.3.4) Miejscowość: Cerkwica
7.3.5) Kod pocztowy: 72-342
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 477492,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |