Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu

Gmina Rzeczyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00410627
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00410627/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 08:53
Lokalizacja
Rzeczyca, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13db1570-09f0-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7732223393
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania terenuObiekty rekreacyjneSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuElementy gotoweWznoszenie ogrodzeńWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychWyrównywanie nawierzchni obiektów sportowychOświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

1 przyznane

HANNA MAJKUTSzczecin, PL · lot 0
1 484 920,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410627 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzeczyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tomaszowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Rzeczyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rzeczyca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rzeczyca.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13db1570-09f0-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13db1570-09f0-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410627

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056800/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa zespołu boisk sportowych w Sadykierzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

3. Zadanie dofinansowane ze środków Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, na podstawie umowy o dofinansowanie projektu Nr UDA-RPLD.07.04.03-10-0020/19-00 z dnia 31 maja 2022 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG-RO.271.11.2023.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa boisk sportowych w Sadykierzu, w skład którego wchodzą:
- Boisko trawiaste do piłki nożnej (obiekt do przebudowy);
- Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej (obiekt do wybudowania) w tym:
o Boisko do piłki ręcznej- pole gry 20,0 x 40,0 m;
o Boiska do koszykówki- 2 pola gry każde o wym. 15x 22m;
o Boiska do siatkówki- pole gry o wym. 9x18m;
o Boisko (kort) do tenisa ziemnego – pole gry 10,97x23,77m
wraz z wyposażeniem na działce nr ewid. 335/1 położonej przy Szkole Podstawowej im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy, Filia w Sadykierzu, Sadykierz 51,97-220 Rzeczyca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45223821-7 - Elementy gotowe

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1484920,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1786621,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1484920,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARENA SPORT Hanna Majkut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320377435

7.3.3) Ulica: ul. Raginisa 13/4

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-625

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Kacper Sport Invest Leszek Zdybel, ul. Feliksa Stamma 2, 87-700 Łazieniec - przebudowa boiska oraz zagospodarowanie terenu.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1484920,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane