Remont pomieszczeń znajdujących się w Ośrodku WARSZAWIANKA w Świnoujściu

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00410771
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00410771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 09:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0aa22773-4250-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5260002004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychMeble i wyposażenie kuchniInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUsługi pomiaroweRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410771 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń znajdujących się w Ośrodku WARSZAWIANKA w Świnoujściu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012199305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grzybowska 45

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-844

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@rars.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rars.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rars

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rezerwy strategiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń znajdujących się w Ośrodku WARSZAWIANKA w Świnoujściu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aa22773-4250-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00116066/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowe apartamentów w ośrodku w Świnoujściu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZzp.261.99.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

remont pomieszczeń składających się na apartament znajdujący się na pierwszym piętrze w Ośrodku „Warszawianka”,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 108150,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

remont pomieszczeń składających się na apartament znajdujący się na drugim piętrze w Ośrodku „Warszawianka”,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 108150,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu 11.09.2023 r. o godz. 10:00 upłynął termin składania ofert. Wpłynęła jedna oferta nie
podlegająca odrzuceniu (zadanie I - 485 850,00 zł, zadanie II - 485 850,00 zł), która przewyższa kwotę, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (zadanie I - 133 024,50 zł, zadanie II – 133 024,50 zł), Zamawiający
nie może zwiększyć tej kwoty. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu 11.09.2023 r. o godz. 10:00 upłynął termin składania ofert. Wpłynęła jedna oferta nie
podlegająca odrzuceniu (zadanie I - 485 850,00 zł, zadanie II - 485 850,00 zł), która przewyższa kwotę, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (zadanie I - 133 024,50 zł, zadanie II – 133 024,50 zł), Zamawiający
nie może zwiększyć tej kwoty. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane