,, Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i Przedszkola Gminnego we Władysławowie od 7 stycznia 2025 do 22 grudnia 2025r wraz z odwozem”

Gmina Władysławów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00097207
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00097207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-10 13:44
Lokalizacja
Władysławów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b4780c7-9db7-463d-a611-bc5e65a95093
Identyfikator
6681857643
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF KNEBELChylin, PL · lot 0
186 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097207 z dnia 2025-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
,, Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i Przedszkola Gminnego we Władysławowie od 7 stycznia 2025 do 22 grudnia 2025r wraz z odwozem”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek

1.5.2.) Miejscowość: Władysławów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632804651

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b4780c7-9db7-463d-a611-bc5e65a95093

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,, Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i Przedszkola Gminnego we Władysławowie od 7 stycznia 2025 do 22 grudnia 2025r wraz z odwozem”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b4780c7-9db7-463d-a611-bc5e65a95093

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610141

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.ZP.225.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie Dowozu uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i Przedszkola Gminnego we Władysławowie od 7 stycznia 2025r do 20 grudnia 2025 wraz z odwozem:
a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu dojazdu do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie i Przedszkola Gminnego we Władysławowie oraz odwozu po lekcjach dzieci uczęszczających do ww. placówek. Dowóz odbywać się będzie w dni nauki szkolnej, za wyjątkiem okresu przerwy świątecznej, ferii zimowych, wakacji oraz innych dni ustawowo wolnych.

Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki przewożonym uczniom (2 opiekunów). Opieka nie może być sprawowana przez kierowcę. Opiekunem winna być osoba dorosła, sprawna fizycznie, nie karana, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Opiekun będzie sprawował opiekę nad dziećmi, dbał o ich bezpieczeństwo w czasie przewozu oraz podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Opiekunowie są zobowiązani do sprawdzania stanu liczbowego uczniów, zapewnienia uczniom bezpiecznego przejścia przez ulicę do szkoły lub miejsca zbiórki, skąd rozchodzą się do domów. W przypadku przystanku przy ul. Jagiellońskiej opiekunowie powinni odprowadzić uczniów do szkoły ia po zajęciach odebrać ich ze szkoły i zaprowadzić do autobusu. Opiekun za każdym razem kiedy się zatrzymuje autobus, wysiada z niego pierwszy i wsiada ostatni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229068 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osobowo-Ciężarowy Józef Knebel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681171584

7.3.3) Ulica: Chylin 27

7.3.4) Miejscowość: Władysławów

7.3.5) Kod pocztowy: 62-710

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi