Rozbudowa drogi gminnej nr 106773 B Hryniewicze-Koplany od km.0+000,00 do km 1+029,10 wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej
Gmina Juchnowiec Kościelny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00410913
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00410913/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-25 10:09
- Lokalizacja
- Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60a7d850-2a10-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9661813207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00410913 z dnia 2023-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 106773 B Hryniewicze-Koplany od km.0+000,00 do km 1+029,10 wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60a7d850-2a10-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 106773 B Hryniewicze-Koplany od km.0+000,00 do km 1+029,10 wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60a7d850-2a10-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410913
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022202/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Rozbudowa drogi Hryniewicze- Kol. Koplany (2023-2024)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324383
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.2.26.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie obejmować będzie rozbudowę drogi gminnej nr 106773 B o długości 1029,10 m oraz przebudowę ciągu pieszo-jezdnego długości około 311,18 m. W miejscu projektowanego przedsięwzięcia w chwili obecnej istnieje droga gminna o nawierzchni bitumicznej i szerokości ok. 3,10 m – 5,00 m oraz chodnik o szerokości 1,40 m – 2,00 m.
Rozbudowa drogi gminnej obejmować będzie budowę kanalizacji deszczowej, wykonanie robót branży elektrycznej, w tym: budowę oświetlenia ulicznego, przebudowę sieci energetycznej, sieci telekom, budowę kanału technologicznego, budowę bitumicznej nawierzchni jezdni, szerokości 5,50 m, ze zjazdami szer. 4,00 m, ciągu pieszo-jezdnego z kostki betonowej oraz chodnika z kostki betonowej szer. 2,00 m. Budowa ciągu pieszo-jezdnego obejmować będzie budowę kanalizacji deszczowej oraz budowę nawierzchni z kostki betonowej szer. 5,00 m. Kategoria ruchu KR1.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia i załączonej do niej dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych branż: drogowej, sanitarnej oraz elektrycznej, teletechnicznej, opracowanych przez Zakład Budownictwa Inżynieryjnego Karol Szymański, z siedzibą: Aleja Wojska Polskiego 27A, lok. 100, 18-300 Zambrów. Całość robót objęta jest procedurą ZRID (Dokumenty Starosty Powiatu Białostockiego oraz Wojewody Białostockiego), a wszystkie dokumenty: pozwolenia oraz dokumentacje stanowią załącznik Nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 257 pkt 1, Zamawiający może unieważnić postępowanie, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.W/w możliwość unieważnienia została przewidziana w zmianie ogłoszenia o zamówieniu znak 2023/BZP 00357265 z dnia 18 sierpnia 2023 r.
| 2023-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |