Modernizacja i budowa infrastruktury drogowo-mostowej. cz.IV Modernizacja infrastruktury drogowej na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera – budowa wodociągu – roboty dodatkowe

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00411202
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00411202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 11:17
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-659a2c15-5b83-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7341024330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZIBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKamienica, PL · lot 0
187 844,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00411202 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i budowa infrastruktury drogowo-mostowej. cz.IV Modernizacja infrastruktury drogowej na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera – budowa wodociągu – roboty dodatkowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i budowa infrastruktury drogowo-mostowej. cz.IV Modernizacja infrastruktury drogowej na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera – budowa wodociągu – roboty dodatkowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-659a2c15-5b83-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: Zamówienie zostało udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego - „Modernizacja i budowa infrastruktury drogowo-mostowej: budowa mostu na ul. Kamiennej, budowa i modernizacja chodników oraz oświetlenia w Nowym Sączu. Powtórzone postępowanie – Cz.IV Modernizacja infrastruktury drogowej na drogach gminnych i powiatowych wraz z miejscami postojowymi lub zatoką autobusową w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera” dotychczasowemu wykonawcy robót.

Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót. Zamówienie tego typu było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

Uzasadnieniem faktyczne: Konieczność udzielenia zamówienia na roboty dodatkowe, które zostały stwierdzone protokołem konieczności w trakcie wykonywania robót.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-394e3313-2382-11ed-9071-8637ea33a6f9

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje i zobowiązuje się do wykonania robót budowlanych w zakresie robót dodatkowych, których konieczność zrealizowania powstała w trakcie wykonywania prac dot. zadania pn. „Modernizacja i budowa infrastruktury drogowo-mostowej: budowa mostu na ul. Kamiennej, budowa i modernizacja chodników oraz oświetlenia w Nowym Sączu. Powtórzone postępowanie – Cz.IV Modernizacja infrastruktury drogowej na drogach gminnych i powiatowych wraz
z miejscami postojowymi lub zatoką autobusową w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera– roboty dodatkowe”
2. Możliwość ich udzielenia została przewidziana w rozdziale III ust. 31 SWZ oraz w sekcji 4.3.14 ogłoszenia o zamówieniu dla zadania podstawowego, które stanowią: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Całkowita wartość tego zamówienia wynosi nie więcej niż 500 000,00 zł.
3. Przedmiotem robót będzie wykonanie prac dotyczących budowy wodociągu na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372221327

7.3.4) Miejscowość: Kamienica

7.3.5) Kod pocztowy: 34-608

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187844,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-30
2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane