Remonty dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w Gminie Mszana

GMINA MSZANA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00411345
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00411345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 11:48
Lokalizacja
Mszana, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-300f7355-40f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6471773271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00411345 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w Gminie Mszana

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MSZANA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258687

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 81

1.5.2.) Miejscowość: Mszana

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-325

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mszana.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.ug.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mszana.logintrade.net/zapytania_email,138130,8ac507df9988cbfa58e94c5334e2f6ba.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w Gminie Mszana

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-300f7355-40f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020258/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00363028

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284552,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – remont drogi – ul. Chabrowa w Mszanie
Remont drogi będzie polegać na wykonaniu nawierzchni na całej szerokości drogi, frezowanie, częściowe wykonanie podbudowy, utwardzenie poboczy.
Długość i szerokość remontowanego odcinka wynosi 570,0*4,0 m.
Konstrukcja jezdni:
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 4 cm
- Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W gr. 4cm
- Warstwa górna podbudowy z tłucznia kamiennego 5/31,5 mm gr. 10cm
- Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowej o uziarnieniu 4/31,5 mm gr. do 10 cm (utwardzenie poboczy)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowią:
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 7)
- Przedmiar robót (zał. nr 8 dla cz. 1).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 178861,79 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.2 Część 2 – remont drogi – ul. bocznej Wolności w Połomi
Remont drogi będzie polegać na wykonaniu nawierzchni na całej szerokości drogi, frezowanie, oraz rozebranie i ułożenie krawężników drogowych, regulacja studni.
Długość i szerokość remontowanego odcinka wynosi 424*3,4 m.
Konstrukcja jezdni:
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 4cm
- Zabudowa krawężników na ławie betonowej

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowią:
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 7)
- Przedmiar robót (zał. nr 8 dla cz. 2).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 60975,61 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – remont drogi – ul. bocznej Centralnej w Połomi
Remont drogi będzie polegać na wykonaniu nawierzchni na całej szerokości drogi, ułożeniu krawężników, utwardzenie poboczy, wykonanie studni rewizyjnej
Długość i szerokość remontowanego odcinka wynosi 570,0*3,5 m.
Konstrukcja jezdni:
- Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 4 cm
- Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W gr.4cm
- Warstwa górna podbudowy z tłucznia kamiennego 5/31,5 mm gr. 10cm
- Remont cząstkowy nawierzchni tłuczniowej o uziarnieniu 4/31,5 mm gr. do 10 cm (utwardzenie
poboczy)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowią:
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 7)
- Przedmiar robót (zał. nr 8 dla cz. 3).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Każda z ofert zawiera cenę przekraczającą kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294394,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 441211,26 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Każda z ofert zawiera cenę przekraczającą kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106916,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181796,10 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Każda z ofert zawiera cenę przekraczającą kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98065,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123734,85 PLN

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane