„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kasiłan gm. Leśniowice”

GMINA LEŚNIOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00411376
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00411376/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 11:53
Lokalizacja
Leśniowice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-541c778d-255a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5632158376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty drogoweGotowe elementy i części składoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00411376 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kasiłan gm. Leśniowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEŚNIOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 21A

1.5.2.) Miejscowość: Leśniowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-122

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825675494

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@uglesniowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uglesniowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-lesniowice.lubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kasiłan gm. Leśniowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-541c778d-255a-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411376

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062990/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kasiłan

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 163928,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Kasiłan gm. Leśniowice.
2. Zakres zamówienia obejmie m.in.:
1) Roboty przygotowawcze,
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym,
b) Wykonanie koryta na całej szerokości jezdni,
c) Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o grubości po zagęszczeniu 15 cm,
d) Wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego,
2) Wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych gr. 15 cm o wymiarach 1 m x 3 m,
3) Roboty wykończeniowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ – dokumentacji technicznej. Składają się na niego następujące dokumenty: dokumentacja techniczna Przebudowy drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kasiłan, gm. Leśniowice: Projekt techniczny, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne, Projekt stałej organizacji ruchu, przedmiar robót;
Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji technicznej, o której mowa w pkt 4.3. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarach lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarach, nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji technicznej.
4. Szczegółowe wymagania oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
5. Gwarancja. Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz wbudowane materiały i zamontowane urządzenia – stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 60 miesięcy (termin maksymalny). Zamawiający wymaga, aby okres udzielonej rękojmi był równy okresowi gwarancji.
6. Ubezpieczenie. Zamawiający wymaga od Wykonawcy, z którym zawrze umowę, dokumentów potwierdzających, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej w przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż wartość brutto złożonej oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W w/w postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę,
którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane