Budowa oświetlenia drogowego ulic w 7 częściach

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00411676
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00411676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 12:50
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64be1173-26e8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

5 przyznanych

MHB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 1
51 291 PLN
MHB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 2
17 958 PLN
MHB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 3
53 689,5 PLN
MHB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 5
103 566 PLN
MHB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 6
33 948 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00411676 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego ulic w 7 częściach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586604344

1.5.8.) Numer faksu: 586604301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia drogowego ulic w 7 częściach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64be1173-26e8-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030019/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa oświetlenia dróg gminnych (zamówienie udzielne w częściach)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00317299

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV oświetlenia drogowego i doświetlenia dwóch przejść dla pieszych przy drodze (ul. Kwietniowa i ul. Styczniowa) w miejscowości Kazimierz poprzez:
 posadowienie 17 nowych słupów oświetleniowych i 4 szt. oświetlenia przejść dla pieszych i tak: ul. Styczniowa - stalowe, ocynkowane, o przekroju okrągłym, wysokości 7,0m, + wysięgnik h=1,0m, L=1,5m, ul. Kwietniowa (przejścia)- stalowe, ocynkowane, o przekroju okrągłym, wysokości 6,0m, + wysięgnik L=1,0m (2 słupy);
 montaż 17 oprawy drogowe z źródłem światła LED i 4 szt. oświetlenia przejść dla pieszych i tak: światła LED 83W(ul. Kwietniowa), LED 42W(ul. Styczniowa), LED 39W (ul. Kwietniowa-przejścia);
 ułożenie ok. 870 m kablowej linii oświetleniowej (ok 737m ul. Kwietniowa, ok 88m ul. Styczniowa, ok 45m przejścia dla pieszych);
 wybudowane słupy oświetlenia przejść dla pieszych zasilić za pomocą kabla YAKXS 4x25 0,6/1kV z najbliższego słupa oświetlenia drogowego tj. przejście przy skrzyżowaniu ul. Majowej z ul. Kwietniową – zasilanie z istniejącego słupa oświetlenia ul. Majowej, przejście przy skrzyżowaniu z ul. Styczniową – zasilanie z projektowanego słupa nr 15 przy ul. Styczniowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 304753,16 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Skalniakowej w m. Kosakowo, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości 245 m
 Montaż 7 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 7m wraz z fundamentami
 Montaż 7 szt. opraw oświetleniowych LED 28,5W
 Włączenie nowo wybudowanego oświetlenia w istniejąca latarnię L1.18.1

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 59685,93 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Na zboczu w m. Mechelinki, poprzez:
 posadowienie 2 nowych słupów oświetleniowych bez wysięgników,
 montaż 2 opraw oświetleniowych typu LED o mocy 28W,
 ułożenie ok. 79 m kablowej linii oświetleniowej,
 włączenie nowo wybudowanego oświetlenia do istniejącej latarni L1/1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 15725,21 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej w ul. Limbowej w m. Mosty, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej doziemnej nn-0,4kV YAKXS 4x25mm2+FE/Zn 25x4mm o długości całkowitej Lc=205mb – całość -poza przepustami – w rurze osłonowej DVK 75mm;
 Ułożenie przepustów kablowych pod jezdniami z rur osłonowych o łącznej długości ok. 8,1mb (w wykopie otwartym);
 Montaż nowych latarni oświetlenia ulicy wyposażonych w oprawę LED na słupie 7m bez wysięgnika TYP2 w ilości 3 kpl. oraz na słupie 7m z wysięgnikiem TYP2 w ilości 2 kpl., na fundamencie prefabrykowanym 120x43x43 w ilości 5 kpl.;
 Montaż nowych latarni oświetlenia ulicy wyposażonych w oprawę LED na słupie 6m bez wysięgnika, na fundamencie prefabrykowanym 100x30x30 Typ1 w ilości 3kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 61817,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej w sięgaczu ul. Leśnej w m. Mosty, poprzez:
 posadowienie 2 nowych słupów oświetleniowych bez wysięgników,
 montaż 2 opraw oświetleniowych typu LED o mocy 21W,
 ułożenie ok. 42 m kablowej linii oświetleniowej,
 włączenie nowo wybudowanego oświetlenia do istniejącej latarni L1/1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 14600,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego przy ulicy Czechowicza i Mierosławskiego w miejscowości Pogórze poprzez:
 posadowienie 12 nowych słupów oświetleniowych z wysięgnikiem,
 montaż 12 opraw oświetleniowych typu LED o mocy 25W,
 ułożenie ok. 527 m kablowej linii oświetleniowej (ok 332m ul. Mierosławskiego, ok 195m ul. Czechowicza)
 włączenie nowo wybudowanego oświetlenia do istniejącej latarni: - ul. Mierosławskiego z istniejącego słupa L1/7 dz. nr 89/23; - ul. Czechowicza z istniejącego słupa 2/5 dz. nr 108/15.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 178649,28 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Jabłoniowej w m. Pierwoszyno, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości 160mb;
 Montaż 4 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 7m wraz z fundamentami;
 Montaż 4 szt. opraw oświetleniowych LED 28,5W;
 Włączenie nowo wybudowanego oświetlenia w istniejąca latarnię L2/10

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 41120,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51291,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93256,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51291,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MHB Polska Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581312182

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51291,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58817,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17958,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MHB Polska Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581312182

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17958,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53689,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53689,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MHB Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581312182

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53689,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w części 5 tj. przed upływem terminu składania ofert, ze względu na zamieszczenie niewłaściwej dokumentacji stanowiącej opis tej części zamówienia. Dalsze prowadzenie postępowania dla tej części spowodowałoby konieczność przesunięcia terminu otwarcia ofert dla wszystkich części tego postępowania. Procedura udzielenia zamówienia dla części 5 zostaje unieważniona. Zamawiający zamierza przeprowadzić powtórne postępowanie udostępniając właściwe dokumenty dla tej części zamówienia.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103566,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155365,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103566,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MHB Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581312182

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103566,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33948,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69362,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33948,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MHB Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581312182

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33948,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane