Poprawa efektywności energetycznej Powiatu Wałbrzyskiego
Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00411935
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00411935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-25 13:40
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75bfbd66-3c0f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8862633345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00411935 z dnia 2023-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej Powiatu Wałbrzyskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wyzwolenia 24
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 84 60 674
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatwalbrzyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_walbrzych1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej Powiatu Wałbrzyskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75bfbd66-3c0f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020214/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Poprawa efektywności energetycznej Powiatu Wałbrzyskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOS.272.1.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 908650,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje:
I. Przedmiot i zakres zamówienia
Modernizacja instalacji c.o. w zakresie wymiany grzejników oraz wymiany kotłów gazowych w budynku Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu przy Al. Wyzwolenia 20-24 w Wałbrzychu w ramach zadania inwestycyjnego: „Poprawa efektywności energetycznej Powiatu Wałbrzyskiego”
II. Zakres robót
Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji technicznej planowanej modernizacji instalacji c.o. oraz kotłowni wraz z wykonaniem robót w oparciu o wykonaną dokumentację wraz z rozruchem kotłowni. W skład powyższych prac wchodzi:
1) wykonanie wizji lokalnej na obiekcie (zalecane przez Zamawiającego),
2) wykonanie bilansu energetycznego – zapotrzebowanie na ciepło pomieszczeń w których przewidziana jest wymiana grzejników,
3) opracowanie dokumentacji na wymianę kotłów gazowych w bramie 20 i 24 wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami, w zakresie obejmującym, demontaż istniejących urządzeń w kotłowniach, demontaż naczynia przelewowego na ostatniej kondygnacji oraz spięcie instalacji wraz z zamontowanym odpowietrznikami, montaż nowych urządzeń w kotłowniach oraz kotłów gazowych kondensacyjnych, wymiana grzejników – zgodnie z bilansem,
4) opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót,
5) wykonanie modernizacji instalacji c.o. zgodnie z dokumentacją,
6) zapewnienie równomiernego obiegu wody we wszystkich instalacjach i układach c.o. budynku,
7) przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej,
8) wykonanie próby szczelności instalacji gazowej oraz centralnego ogrzewania,
9) wykonania płukania instalacji c.o.
10) rozruch kotłowni oraz instalacji odbiorczych w budynku.
11) po wykonaniu prac – wykonanie Świadectwa Energetycznego Obiektu
4.5.3.) Główny kod CPV: 79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1115892,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1115892,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1115892,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Hydrauliczno-Gazowe Marcin Ciszak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862986256
7.3.3) Ulica: Górna 7
7.3.4) Miejscowość: Boguszów-Gorce
7.3.5) Kod pocztowy: 58-372
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1115892,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |