Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie

GMINA RADZANOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00412111
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00412111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-09-25 14:16
Lokalizacja
Radzanowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e635b5a6-c140-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7743128020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00412111 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZANOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016057

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzanowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-451

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzanowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzanowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.radzanowo.bip.gmina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e635b5a6-c140-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042378/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128748/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie”.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje frezowanie istniejącej oraz ułożenie nowej nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych wraz z ułożeniem krawężników i regulacją uzbrojenia podziemnego ulicy Kredytowej w miejscowości Radzanowo na terenie Gminy Radzanowo. Modernizowana ulica przebiega przez tereny administracyjne Gminy Radzanowo. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
1) frezowanie istniejącej i ułożenie nowej nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych na szerokości drogi - 6,00 mb i długości drogi - 213,60 mb,
2) ułożenie krawężników betonowych na długości drogi jednostronnie,
3) regulacja wysokościowa istniejącego uzbrojenia podziemnego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik do SWZ oraz dokumentacja budowalna (zwana dalej: dokumentacją techniczną) i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące Załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta złożona w postępowaniu przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy