Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie - powtórzony

GMINA RADZANOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00412161
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00412161/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-25 14:23
Lokalizacja
Radzanowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e460715-d102-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7743128020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ KLENIEWSKIKondrajec Pański, PL · lot 0
218 102,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00412161 z dnia 2023-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie - powtórzony

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZANOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016057

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzanowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-451

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzanowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzanowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.radzanowo.bip.gmina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie - powtórzony

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e460715-d102-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412161

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042378/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153261/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych dla zadania pn.: „Modernizacja ulicy Kredytowej w Radzanowie - powtórzony”.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje frezowanie istniejącej oraz ułożenie nowej nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych wraz z ułożeniem krawężników i regulacją uzbrojenia podziemnego ulicy Kredytowej w miejscowości Radzanowo na terenie Gminy Radzanowo. Modernizowana ulica przebiega przez tereny administracyjne Gminy Radzanowo. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
1) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej ulicy Kredytowej na grubości 5 cm o łącznej powierzchni 1281,60 m2,
2) wykonanie jednowarstwowej nawierzchni ulicy Kredytowej z mieszanki mineralno-asfaltowej gr. 5 cm w ilości 1280,60 m2,
3) wykonanie regulacji wysokościowej istniejącego uzbrojenia podziemnego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik do SWZ oraz dokumentacja budowlana (zwana dalej: dokumentacją techniczną) i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące Załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218102,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218102,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218102,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Handlowe Michał Kleniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5661841615

7.3.3) Ulica: Kondrajec Pański 28A/1

7.3.4) Miejscowość: Glinojeck

7.3.5) Kod pocztowy: 06-450

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218102,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2023-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane