Remont pomieszczeń sanitarnych i przebieralni w Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym przy ul. Akinsa 6.
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00412516
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00412516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-25 16:27
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba3364f7-303e-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00412516 z dnia 2023-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń sanitarnych i przebieralni w Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym przy ul. Akinsa 6.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń sanitarnych i przebieralni w Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnym przy ul. Akinsa 6.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba3364f7-303e-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Remont pomieszczeń sanitarnych i przebieralni w Szkole Podstawowej w Dziekanowie Leśnyhm przy ul. Akinsa 6.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335020
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont pomieszczeń sanitarnych i przebieralni w Szkole Podstawowej w Dziekanowie
Leśnym przy ul. Akinsa 6, 05-092 Łomianki.
2. Przeznaczone do remontu pomieszczenia znajdują się w starej części szkoły. Remont pomieszczeń sanitarnych obejmuje
wymianę wszystkich instalacji. Remont zespołu przebieralni wraz z natryskami obejmuje pomieszczenia przy sali
gimnastycznej
na poziomie parteru. Jedną toaletę damską należy dostosować do potrzeb dla osób niepełnosprawnych.
3. W ramach prac remontowych prowadzone będą w szczególności następujące roboty: wymiany posadzek, częściowe
wymiany podłóg, wykończenia ścian i sufitów, wymiany drzwi, wymiany instalacji elektrycznych wraz z osprzętem i
oprawami, wymiany instalacji wod-kan wraz z armaturą i białym montażem, zakup i rozmieszczenie elementów
wyposażenia.
4. Powierzchnia użytkowa remontowanych pomieszczeń ok. 72,00 m2.
5. Remont pomieszczeń należy poprzedzić pracami przygotowawczymi. Należy je przeprowadzić wg poniższego zakresu i
kolejności:
1) demontaż elementów wyposażenia,
2) demontaż drzwi,
3) demontaż oświetlenia i instalacji elektrycznej,
4) wymiana instalacji wod-kan wraz z kompletną wymianą pionów,
5) skucie/usunięcie wierzchniej warstwy posadzkowej we wszystkich pomieszczeniach objętych projektem,
6) skucie/usunięcie wszystkich warstw podłogowych,
7) wykonanie przebić i zamurowani,
8) równanie tynków gładzią gipsową,
9) skucie płytek ceramicznych we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych,
10) demontaż osłon grzejników,
6. Po odpowiednim przygotowaniu pomieszczeń należy:
1) wykonać posadzki w pomieszczeniach łazienek,
2) wykonać podłogi w pomieszczeniach łazienek,
3) przygotować otwory pod wymianę drzwi z uwzględnieniem dostępności dla osób niepełnosprawnych,
4) wykonać nowe obwody i podejścia instalacji elektrycznej,
5) wykonać tynki,
6) wykonać i przerobić obudowy z płyt gk,
7) przygotować ściany do malowania,
8) przygotować posadzkę zalewając ją wylewką elastyczną na krytyczne podłoża,
9) wykonać warstwy posadzkowe zgodnie z technologią,
10) osadzić drzwi,
11) pomalować ściany,
12) zamontować obudowy grzejników i ścienne wieszaki haczykowe,
13) osadzić nowe kratki wentylacyjne na wszystkich przewodach wentylacji grawitacyjnej,
Zastosowane materiały muszą posiadać atest i być dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie. Prace należy
prowadzić z zachowaniem przepisów bhp i ppoż.
Pod kierunkiem osoby z uprawnieniami budowlanymi. Wszystkie roboty remontowe
i budowlane należy przeprowadzić z zachowaniem odpowiednich praw i norm.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22654,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24596,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22654,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Waja Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5213820936; REGON 36989088700000
7.3.3) Ulica: Kolady 3,
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-691
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Multi Energy Service Sp. z o.o., roboty elektryczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 55 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |