Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 2 w Narzymiu na potrzeby Klubu Dziecięcego Radosny Maluch
GMINA IŁOWO-OSADA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00097459
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00097459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-10 14:43
- Lokalizacja
- Iłowo-Osada, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-313644fa-8e55-4363-9c8d-3cc1bb0c6160
- Identyfikator
- 5711643373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097459 z dnia 2025-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 2 w Narzymiu na potrzeby Klubu Dziecięcego Radosny Maluch
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 5
1.5.2.) Miejscowość: Iłowo-Osada
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-240
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236541014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugilowo-osada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ilowo-osada.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-313644fa-8e55-4363-9c8d-3cc1bb0c61601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 2 w Narzymiu na potrzeby Klubu Dziecięcego Radosny Maluch2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-313644fa-8e55-4363-9c8d-3cc1bb0c6160
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00576336/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Adaptacja pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 2 w Narzymiu na potrzeby Klubu Dziecięcego Radosny Maluch
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
2.6. Inwestycja jest dofinansowana z funduszu KPO będących w dyspozycji samorządu województwa Warmińsko – Mazurskiego w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-20292.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00661493
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2024.PN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych dotyczących adaptacji pomieszczeń w Zespole Szkół Nr 2 w Narzymiu na potrzeby Klubu Dziecięcego Radosny Maluch.
Budynek usytuowany jest na działce 294/2 położonej w miejscowości Narzym. Przedmiotowy budynek po zmianie sposobu użytkowania części pomieszczeń parteru funkcjonować będzie jako wydzielony ze szkoły klub dziecięcy I - oddziałowy dla dzieci oraz jako budynek dydaktyczno-oświatowy Zespołu Szkół Nr 2 w Narzymiu.
W części budynku objętego opracowaniem przeznaczonego na klub dziecięcy zaprojektowano szatnię dla dzieci, salę zabaw dla 12 dzieci mogącą również pełnić rolę sali odpoczynku, łazienkę przystosowaną dla dzieci oraz WC dla personelu, a także pomieszczenie porządkowe. Wejście zewnętrzne do pomieszczeń klubu dziecięcego będzie wejściem niezależnym od szkoły i dostępne będzie tylko do obsługi klubu dziecięcego.
Pow. zajęta przez klub dziecięcy – 86,45 m2
Zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
- wydzielenie pomieszczeń za pomocą ścianek działowych,
- wykonanie wyjścia na zewnątrz poprzez rozebranie muru pod parapetem istniejącego okna (bez robót konstrukcyjnych),
- wykonanie powiększenia okien poprzez rozebranie muru pod parapetem istniejących niskich okien (bez robót konstrukcyjnych),
- wykonanie przebić w ścianach i ściankach działowych celem wykonania nowych lub odtworzenia zamurowanych wejść do pomieszczeń (bez robót konstrukcyjnych),
- wykonaniu nowego rozdziału instalacji elektrycznej wewnątrz nowo wydzielonych pomieszczeń,
- wykonanie instalacji wod.-kan. w pomieszczeniu łazienki oraz pomieszczeniu porządkowym,
- wykonaniu instalacji c.o. w pomieszczeniach przewidzianych do adaptacji,
- wykonanie prac wykończeniowych w adaptowanych pomieszczeniach,
- wykonaniu utwardzonego dojścia do nowych drzwi zewnętrznych,
- wykonanie chodnika wraz ze schodami z betonowej kostki brukowej,
- inne prace wykazane w dokumentacji,
- zakup i montaż tablicy informacyjnej dotyczącej dofinansowania zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
39290000-1 - Wyposażenie różne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449472,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 690440,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449472,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana „DAMAX” Przemysław Dawid
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5711716882
7.3.3) Ulica: Chabrowa 29
7.3.4) Miejscowość: Działdowo
7.3.5) Kod pocztowy: 13-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449472,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |