Remont DP 1307G Wrzeście, Remont DP 1327G Łebunia, Remont DP 1329G Mosty ul. Kwiatowa
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00412671
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00412671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-26 07:56
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6836938-4d72-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00412671 z dnia 2023-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont DP 1307G Wrzeście, Remont DP 1327G Łebunia, Remont DP 1329G Mosty ul. Kwiatowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A
1.5.2.) Miejscowość: Lębork
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6836938-4d72-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont DP 1307G Wrzeście, Remont DP 1327G Łebunia, Remont DP 1329G Mosty ul. Kwiatowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6836938-4d72-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00412671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018066/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont DP 1307G Wrzeście, Remont DP 1327G Łebunia, Remont DP 1329G Mosty ul. Kwiatowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zdp-zp.333.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Remont drogi powiatowej 1307G Wrzeście
Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni bitumicznej na połowie jezdni wraz z przyległym poboczem z mieszanki optymalnej szerokości 0,75 m.
Droga przebiega jako odcinek prosty na obszarach rolniczych i słabo zurbanizowanych.
Przyjęto konstrukcję nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna gr. 4 cm - AC11S KR 3-4;
Pobocza z mieszanki optymalnej szer. 0,75 m śr. gr. 5 cm.
Ponadto zakres robót obejmuje: wcinki nawierzchni, ścinkę pobocza, wykonanie wjazdów.
Szczegółowo zakres robót określa Przedmiar robót.
Remont realizowany będzie na podstawie uproszczonej dokumentacji stanowiącej załącznik do zgłoszenia robót.
2. Remont drogi powiatowej 1327G Łebunia ul. Kościelna – etap II
Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni bitumicznej wraz z przyległymi poboczami z mieszanki optymalnej szerokości 0,75 m.
Droga przebiega przez m. Łebunia.
Przyjęto konstrukcję nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna gr. 4 cm - AC11S KR 3-4.
Ponadto zakres robót obejmuje: wcinki nawierzchni, ścinkę pobocza, wykonanie wjazdów i elementów ulic.
Szczegółowo zakres robót określa Przedmiar robót.
Remont realizowany będzie na podstawie uproszczonej dokumentacji stanowiącej załącznik do zgłoszenia robót.
3 Remont drogi powiatowej 1329G Mosty ul. Kwiatowa – etap II
Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni bitumicznej.
Droga przebiega jako odcinek prosty na obszarach zurbanizowanych o dużym natężeniu ruchu.
Przyjęto konstrukcję nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna gr. 4 cm - AC11S KR 3-4;
Ponadto zakres robót obejmuje: mechaniczne frezowanie nawierzchni wraz z transportem do 10 km i wbudowaniem w poboczu w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, regulację włazów kanałowych i kratek ściekowych, przebudowę wjazdów, odtworzenie oznakowania poziomego.
Szczegółowo zakres robót określa Przedmiar robót.
Remont realizowany będzie na podstawie uproszczonej dokumentacji stanowiącej załącznik do zgłoszenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 646254,38 PLN
| 2023-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |