„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”
Gmina Wojciechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00413089
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00413089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-26 09:56
- Lokalizacja
- Wojciechów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-570b1ffc-2d34-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7132881509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00413089 z dnia 2023-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.wojciechow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-570b1ffc-2d34-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019342/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 „Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331114
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa ciągu drogowego w miejscowości Miłocin”. Inwestycja obejmuje przebudowę ciągu drogowego o dł. 2679 m w m. Miłocin, gm. Wojciechów, położonego na działkach nr: 199, 507, 269, 282 (obręb Miłocin Kol.) oraz działce nr 131 (obręb Palikije I). Droga usytuowana na trudnym, podmokłym terenie, z nawierzchnią szutrową, licznymi wybojami i przełomami. W ramach zadania przewidziano: podbudowę z materiałów kamiennych, nawierzchnie bitumiczną o szer. 3,00 m, odwodnienie korpusu drogi poprzez nadanie spadków podłużnych i poprzecznych, zabezpieczenie krawędzi jezdni gruntem rodzimym i ustawienie oznakowania pionowego. Powyższy zakres przyjęty we wniosku o dofinansowanie doprecyzowany jest dokumentacją projektową wskazaną w pkt. 4.4. SWZ.
4.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących w szczególności: Przebudowa ciągu drogowego dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Miłocin i Palikije Pierwsze na odcinku DGW 1 od km 0+000,00 do km 0+839,25 oraz DGW 2 od km 0+000,00 do km 1+567,18 swoim zakresem obejmuje: - roboty rozbiórkowe - wycinkę drzew i krzaków kolidujących z inwestycją - wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów i nasypów związanych z formowaniem korpusu drogowego - przebudowę nawierzchni dróg wewnętrznych (DGW1 oraz DGW2) w technologii warstw asfaltowych - wykonanie poboczy umocnionych kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie grubości 15 cm na szerokości 0,5 m - regulację wysokościową istniejących zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej wraz z obramowaniem - remont istniejących przepustów pod koroną drogi wewnętrznej DGW1 i DGW2 - oczyszczenie (udrożnienie) istniejących przepustów pod koroną drogi wewnętrznej DGW1 i DGW2 - umocnienie skarp poprzez humusowanie i obsianie mieszanką traw - wykonanie nowego oznakowania pionowego. Zamawiający informuje, że dokumentacja techniczna (projekt) obejmuje większy zakres, przedmiotem zamówienia jest zakres prac obejmujący kilometraż: odcinek DGW 1 od km 0+000,00 do km 0+839,25 oraz DGW 2 od km 0+000,00 do km 1+567,18.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy ciągu drogowego w miejscowości Miłocin (drogi wewnętrzne),
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej,
6) przygotuje i zatwierdzi projekt czasowej organizacji ruchu,
7) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2023-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |