Modernizacja systemów Audio Video i oświetlenia w aulach na terenie Kampusu ATH przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej
Uniwersytet Bielsko-Bialski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00413233
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00413233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-26 10:25
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9efd2fe-31d2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5471943784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00413233 z dnia 2023-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemów Audio Video i oświetlenia w aulach
na terenie Kampusu ATH przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Bielsko-Bialski
1.3.) Oddział zamawiającego: UBB
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072728961
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WILLOWA 2
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-309
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ad.ath.bielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ubb.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ath-bielsko.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemów Audio Video i oświetlenia w aulachna terenie Kampusu ATH przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9efd2fe-31d2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012099/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja instalacji elektrycznej i oświetlenia w obiektach ATH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338907
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KN-ZZ-479/VII/RM/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 613008,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji systemów Audio Video i oświetlenia w aulach na terenie Kampusu ATH przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1. Aula L318:
1.1.1. System audiowizualny - modyfikacja zainstalowanego systemu w 2022 roku
1.1.2. System nagłośnienia
1.1.3. Podgląd sceny
1.1.4. Oświetlenie
1.1.5. Konfiguracje, uruchomienie, programowanie
1.2. Aula L323, L120, L131
1.2.1. System projekcyjny
1.2.2. System nagłośnienia
1.2.3. System sterowania
1.2.4. Podgląd sceny
1.2.5. Oświetlenie
1.2.6. Konfiguracje, uruchomienie, programowanie
2. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa:
• Projekty Wykonawcze- Modernizacja systemów Audio Video dla sal audytoryjnych w budynku L
• Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
• Przedmiar
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
45000000-7 - Roboty budowlane
45314310-7 - Układanie kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 760140,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 760140,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 760140,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DG ELPRO Z. DURLAK, K. DURLAK, J. GOLONKA sp. j.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760052678
7.3.3) Ulica: Bonarka 21
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-415
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 760140,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |