DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DO JEDNOSTEK PODLEGŁYCH KWP W BIAŁYMSTOKU
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00413297
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-26 10:39
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
10 przyznanych
ADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
60 397,92 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
54 907,2 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
43 925,76 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "OPAL" IRENA PUŁAWSKA, ROMAN PUŁAWSKI SPÓŁKA JAWNAHajnówka, PL
11 227,44 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
10 981,44 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "OPAL" IRENA PUŁAWSKA, ROMAN PUŁAWSKI SPÓŁKA JAWNAHajnówka, PL
22 454,88 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
10 981,44 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
71 379,36 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "OPAL" IRENA PUŁAWSKA, ROMAN PUŁAWSKI SPÓŁKA JAWNAHajnówka, PL
61 750,92 PLNADAM KOZŁOWSKIOlecko, PL
43 925,76 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.