Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania: „Wyposażenie klatek schodowych w systemy zapobiegające zadymianiu oraz wydzielenie stref pożarowych w CM w Gdańsku"

SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00413381
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00413381/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-26 10:57
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27f84dac-4592-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5862286770
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSystemy przeciwpożaroweUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00413381 z dnia 2023-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania: „Wyposażenie klatek schodowych w systemy zapobiegające zadymianiu oraz wydzielenie stref pożarowych w CM w Gdańsku"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190141612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalepomorskie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalepomorskie.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/szpitalepomorskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania: „Wyposażenie klatek schodowych w systemy zapobiegające zadymianiu oraz wydzielenie stref pożarowych w CM w Gdańsku"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27f84dac-4592-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371055

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D25C/252/N/16-46rj/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania: „Wyposażenie klatek schodowych w systemy zapobiegające zadymianiu oraz wydzielenie stref pożarowych w Centrum Medycznym Smoluchowskiego w Gdańsku” w podziale na dwa etapy.
2. Szczegółowy zakres prac objętych zamówieniem opisany jest w załączniku nr 6, 7, 8 do SWZ.
3. Na mocy art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawcę przed złożeniem oferty wizji lokalnej. W sprawie wizji lokalnej i ustalenia jej terminu należy kontaktować się z Panem Pawłem Rosińskim tel. 692 427 356 w godz. 8:00-13:00.
Z przeprowadzonej wizji Wykonawcy zostanie przekazane poświadczenie o przeprowadzeniu wizji lokalnej. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W nn postępowaniu nie złożono żadnej oferty, w związku z powyższym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
2023-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane