,,Remont dróg leśnych uszkodzonych w wyniku intensywnych opadów deszczu i spływu powierzchniowego wody w dniu 28.06.2022r.”
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00413586
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00413586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-26 11:45
- Lokalizacja
- Świeradów-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5340174-4e20-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6160004470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00413586 z dnia 2023-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Remont dróg leśnych uszkodzonych w wyniku intensywnych opadów deszczu
i spływu powierzchniowego wody w dniu 28.06.2022r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe NADLEŚNICTWO ŚWIERADÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931024110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 1
1.5.2.) Miejscowość: Świeradów-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-850
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 757816333
1.5.8.) Numer faksu: + 48 757816633
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swieradow@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_swieradow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_swieradow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Remont dróg leśnych uszkodzonych w wyniku intensywnych opadów deszczui spływu powierzchniowego wody w dniu 28.06.2022r.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5340174-4e20-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387916
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.40.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 479733,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem robót budowlanych dla:- drogi leśnej nr inw: 220/599 w leśnictwie Czerniawa
- drogi leśnej nr inw. 220/794 w leśnictwie Czerniawa
jest remont uszkodzonej nawierzchni bitumicznej jezdni wraz z remontem poboczy oraz rowów przydrożnych przy zapewnieniu właściwego odwodnienia powierzchniowego wraz z odprowadzeniem powierzchniowym do rowu przydrożnego lub w teren.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: przedmiar (ZAŁĄCZNIK NR 11 DO SWZ), opis robót (plany, rysunki lub innych dokumenty umożliwiających jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji ich wykonywania (ZAŁĄCZNIK NR 12 DO SWZ) i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (ZAŁĄCZNIK NR 13 DO SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 127441,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem robót budowlanych dla:- drogi leśnej nr inw: 220/1565 w leśnictwie Czerniawa
- drogi leśnej nr inw: 220/776 w leśnictwie Czocha
- drogi leśnej nr inw: 220/1044 w leśnictwie Czocha
- drogi leśnej nr inw: 220/1649 w leśnictwie Czocha
jest remont uszkodzonej nawierzchni jezdni z kruszywa łamanego wraz z remontem poboczy oraz rowów przydrożnych przy zapewnieniu właściwego odwodnienia powierzchniowego wraz z odprowadzeniem wód wodospustami do rowów przydrożnych lub w teren.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: przedmiar (ZAŁĄCZNIK NR 11 DO SWZ), opis robót (plany, rysunki lub innych dokumenty umożliwiających jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji ich wykonywania (ZAŁĄCZNIK NR 12 DO SWZ) i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (ZAŁĄCZNIK NR 13 DO SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 352292,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający - Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świeradów informuje, iż w prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym do złożenia oferty, tj. do dnia 25 września 2023r. do godz. 09:00 – nie została złożona żadna oferta. Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
Uzasadnienie prawne: zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1) PZP: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający - Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Świeradów informuje, iż w prowadzonym postępowaniu w terminie wyznaczonym do złożenia oferty, tj. do dnia 25 września 2023r. do godz. 09:00 – nie została złożona żadna oferta. Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
Uzasadnienie prawne: zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1) PZP: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |