DOSTOSOWANIE WPUSTÓW WAGOWYCH NA STANOWISKACH DO WAŻENIA POJAZDÓW W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO ZGODNIE Z WYMAGANIAMI ŚWITD.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00413843
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00413843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-26 12:41
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12906ad8-5089-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9542295953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00413843 z dnia 2023-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DOSTOSOWANIE WPUSTÓW WAGOWYCH NA STANOWISKACH DO WAŻENIA POJAZDÓW W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO ZGODNIE Z WYMAGANIAMI ŚWITD.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276303005
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lechicka 24
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-609
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cichocka@zdw.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdw.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdw.katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTOSOWANIE WPUSTÓW WAGOWYCH NA STANOWISKACH DO WAŻENIA POJAZDÓW W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO ZGODNIE Z WYMAGANIAMI ŚWITD.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12906ad8-5089-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00413843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027134/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Dostosowanie wpustów wagowych na stanowiskach do ważenia pojazdów w ciągu dróg wojewódzkich Województwa Śląskiego zgodnie z wymaganiami ŚWITD
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WD/TP/230831/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 241396,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Niniejsze zadanie obejmuje wykonanie robót poprzez dostosowanie istniejących miejsc ważenia pojazdów w ciągu dróg wojewódzkich do wymagań stosowanych przez Śląską Inspekcje Transportu Drogowego. Wytyczne ŚITD są następujące:
• Spadek podłużny max 1%,
• Spadek poprzeczny max 2%,
• Szerokość wpustu wagowego 0,60 m,
• Zagłębienie wpustu wagowego 39 ±2 mm – dla platformy wagowej typu SAW 10C/III,
• Zagłębienie wpustu wagowego 58 ±2 mm – dla platformy wagowej typu WWSE.
Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia, Przedmiarach Robót i dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert w postępowaniu do dnia 26.09.2023 r., do godziny 08:20. Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta, wobec czego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt.1) z powodu: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”| 2023-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |