Rozb wraz z modernizacją energetyczną bud admin-biur zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie – Etap V: Roboty bud planowane do wyk w 2023 r – przebud wewn instalacji hydrantowej w bryle „B” bud

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00414359
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00414359/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-26 14:34
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbdb39ad-5c66-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie biurowców

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00414359 z dnia 2023-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozb wraz z modernizacją energetyczną bud admin-biur zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie – Etap V: Roboty bud planowane do wyk w 2023 r – przebud wewn instalacji hydrantowej w bryle „B” bud

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,126409,876afdbbe22a8fdf1e86ba5ad5ba4faa.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozb wraz z modernizacją energetyczną bud admin-biur zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie – Etap V: Roboty bud planowane do wyk w 2023 r – przebud wewn instalacji hydrantowej w bryle „B” bud

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbdb39ad-5c66-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414359

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Niniejsze zamówienie zostało uwzględnione w zakresie zamówień podobnych zamówienia publicznego nr ZDW/NZP.NA/TP-2.1/3220/87/2022 w ramach inwestycji pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap IV: Roboty budowlane wewnętrzne planowane do wykonania w 2022 roku”,
Niniejsze zamówienie stanowi kontynuację ww. inwestycji jako kolejny etap przebudowy obejmujący wykonanie przebudowy wewnętrznej instalacji hydrantowej w bryle „B” budynku. Wykonawca robót zamówienia podstawowego jest zainteresowany robotami podobnymi, które są zgodne z Opisem Przedmiotu Zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZDW/NZP.NA/TP-2.1/3220/87/2022

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.EA/WR-2.305.1-214.1.7/3220/74/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 63600 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie – Etap V: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2023 roku” – przebudowa wewnętrznej instalacji hydrantowej w bryle „B” budynku.”

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane planowane do wykonania w 2023 roku
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie”, polegające na przebudowie wewnętrznej instalacji hydrantowej w bryle „B” budynku, na wewnętrznych ciągach komunikacyjnych wchodzących w skład pomieszczeń użytkowanych przez pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich, Warmińsko-Mazurskie Biuro Planowania Przestrzennego oraz Biuro Geologa Wojewódzkiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Strony nie doszły do porozumienia w kwestii ceny wykonania przedmiotu zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane