„Modernizacja kotłowni polegająca na wymianie kotłów na kotły zgazowujące drewno wraz z buforami ciepła”
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Czerniejewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00414790
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00414790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-27 07:41
- Lokalizacja
- Czerniejewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-19f17e29-2d34-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7840006043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00414790 z dnia 2023-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kotłowni polegająca na wymianie kotłów na kotły zgazowujące drewno wraz z buforami ciepła”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Czerniejewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630011355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głożyna 5
1.5.2.) Miejscowość: Czerniejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-250
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614273041
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czerniejewo@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czerniejewo.poznan.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19f17e29-2d34-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja kotłowni polegająca na wymianie kotłów na kotły zgazowujące drewno wraz z buforami ciepła”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19f17e29-2d34-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00226356/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja kotłowni polegająca na wymianie kotłów na kotły zgazowujące drewno wraz z buforami ciepła
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362799
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 379919,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - B. mieszkalny – leśniczówka Słomówko (nr inw. 358/165) – adres – Słomówko 26 , 62-300 Września.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla B. mieszkalnego – leśniczówki Słomówko – Załącznik nr 1.1.1
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla B. mieszkalnego – leśniczówki Słomówko – Załącznik nr 1.2.1
3) Przedmiar robót – dla B. mieszkalnego – leśniczówki Słomówko – Załącznik nr 1.3.1
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 54500,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) B. mieszkalny – leśniczówka Linery (nr inw. 934/165) – adres – Lipki 10 – 62-250 Czerniejewo, dz. nr 5116/1.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla dla B. mieszkalnego – leśniczówki Linery – Załącznik nr 1.1.2
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla B. mieszkalnego – leśniczówki Linery – Załącznik nr 1.2.2
3) Przedmiar robót – dla B. mieszkalnego leśniczówki Linery – Załącznik nr 1.3.2
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 49998,35 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - B. mieszkalny – leśniczówka Milkarowo (nr inw. 315/165) – adres – Milkarowo, Madera 1, 62-330 Nekla, dz. nr 335.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla B. mieszkalnego – leśniczówki Milakrowo – Załącznik nr 1.1.3
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla B. mieszkalnego –leśniczówki Milkarowo – Załącznik nr 1.2.3
3) Przedmiar robót – dla B. mieszkalnego - leśniczówki Milkarowo – Załącznik nr 1.3.3
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 64660,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - B. mieszkalny –leśniczówka Nekielka (nr inw. 1302/110) – adres – Nekielka, ul. Danielowa 15, 62-330 Nekla, dz. nr 456/5.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla B. mieszkalnego – leśniczówki Nekielka – Załącznik nr 1.1.4
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla B. mieszkalnego – leśniczówki Nekielka – Załącznik nr 1.2.4
3) Przedmiar robót – dla B. mieszkalnego - leśniczówki Nekielka – Załącznik nr 1.3.4
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 34292,73 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - lokal mieszkalny w budynku leśniczówki Dzikowy Bór (nr inw. 257/165) – adres- Rajmundowo 1, 62-330 Nekla, dz. nr 1316/1.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla lokalu mieszkalnego w budynku leśniczówki Dzikowy Bór – Załącznik nr 1.1.5
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla lokalu mieszkalnego w budynku leśniczówki Dzikowy Bór – Załącznik nr 1.2.5
3) Przedmiar robót dla lokalu mieszkalnego w budynku leśniczówki Dzikowy Bór – Załącznik nr 1.3.5
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 65666,48 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - B. mieszkalny- budynek mieszkalny Jezierce ( nr inw. 44/165) – adres – Jezierce 1 - 62-010 Pobiedziska, dz. nr 315.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla B. mieszkalnego – budynku mieszkalnego Jezierce – Załącznik nr 1.1.6
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla B. mieszkalnego –budynku mieszkalnego Jezierce – Załącznik nr 1.2.6
3) Przedmiar robót – dla B. mieszkalnego –budynku mieszkalnego Jezierce – Załącznik nr 1.3.6
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 54630,39 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła na kocioł zgazowujący drewno wraz z buforami ciepła w budynku mieszkalnym będącym w zarządzie Nadleśnictwa Czerniejewo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną (stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ) - lokal mieszkalny w budynku mieszkalnym Głożyna 4 (nr inw. 129/165) – adres – Głożyna 4 – 62-250 Czerniejewo dz. nr 5133/2.Szczegółowy opis zawarty jest w dokumentacji projektowej :
1) Dokumentacja projektowa dla lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym Głożyna 4 – Załącznik nr 1.1.7
2)Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym Głożyna 4 – Załącznik nr 1.2.7
3) Przedmiar robót – dla lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym Głożyna 4 – Załącznik nr 1.3.7
Zamawiający wymaga aby instalowane kotły spełniały wymogi klasy 5 w zakresie efektywności energetyczno-emisyjnej podanej zgodnie z normą PN-EN 303-5:2012 oraz wymagania Rozporządzenia Komisji UE 1189/2015 z dnia 28 kwietnia 2015 roku.
Zamawiający informuje, że istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej (z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia) na miejscach wykonywania przedmiotu umowy wymienionych w pkt 3.2 SWZ. Koszt dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Wizję lokalną można przeprowadzić po uprzednim kontakcie z pracownikiem, o którym mowa w pkt 10.1 SWZ i po ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania, przy uwzględnieniu godzin pracy siedziby Zamawiającego – biuro Nadleśnictwa Czerniejewo czynne jest od poniedziałku od 7.00 do 15.00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.5.) Wartość części: 56170,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ofertę na Pakiet złożyło dwóch Wykonawców:
*Krzysztof Nawrocki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno
* Jarosław Ignasiak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno
Oferta złożona przez Wykonawcę Jarosława Ignasiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Thermo-Instal Jarosław Ignasiak, ul. Witkowaska 12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) Ustawy Pzp w związku z niewłaściwym wniesieniem wadium tj. wadium nie zostało zaliczone na rachunek Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
Oferta złożona przez Wykonawcę Krzysztofa Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Krzysztof Nawrocki Zakład Handlowo Usługowy TĘCZA Modliszewko 34/12, 62-200 Gniezno została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) Ustawy Pzp, w związku z wystąpieniem w kosztorysie rażąco niskiej ceny za roboczogodzinę.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2023-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |