Świadectwo szacunku” – budowa Pomnika Ofiar Katynia w m. Rogi
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00415360
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00415360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-27 10:23
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75caab47-4bc9-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00415360 z dnia 2023-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Świadectwo szacunku” – budowa Pomnika Ofiar Katynia w m. Rogi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dukielska 14
1.5.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.miejscepiastowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miejscepiastowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wykonywanie zadań własnych gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadectwo szacunku” – budowa Pomnika Ofiar Katynia w m. Rogi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75caab47-4bc9-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00415360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052709/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa Pomnika Ofiar Katynia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381409
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa pomnika upamiętniającego Ofiary zbrodni katyńskiej. Pomnik będzie miał formę przestrzenną, złożoną z elementów o przekazie symbolicznym i historycznym. Pomnik złożony będzie z trzech elementów: krzyża, monolitu kamiennego i symbolicznego lasu.
Zakres robót przedstawia się następująco:
1) roboty budowlane, roboty ziemne,
2) wykonanie pomnika (monolit kamienny, krzyż, tablice memoratywne, symboliczny las – rury stalowe o różnej wysokości i średnicy, płaskorzeźba i znicz)
3) wykonanie fundamentu pod pomnik,
4) wykonanie oświetlenia pomnika,
5) wykonanie nawierzchni placu wokół pomnika,
6) wykonanie schodów,
7) nasadzenia (trawy, mchu i bluszczu leśnego),
8) zagospodarowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |