„Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi nr 1545T, remontu obiektu mostowego w ciągu drogi nr 1424T oraz remontu przepustu w ciągu dr nr 1535T”

Zarząd Dróg Powiatowych w Opatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00097817
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00097817/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-11 08:03
Lokalizacja
Opatów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff3a6cb3-7a56-4586-9d5f-f1276353fdcc
Identyfikator
8631454619
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

GEO-PROJEKT INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRAŚNIK, PL · lot 0
43 050 PLN
GEO-PROJEKT INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRAŚNIK, PL · lot 1
67 650 PLN
GEO-PROJEKT INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRAŚNIK, PL · lot 2
59 040 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097817 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi nr 1545T, remontu obiektu mostowego w ciągu drogi nr 1424T oraz remontu przepustu w ciągu dr nr 1535T”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Opatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830413700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowska 2

1.5.2.) Miejscowość: Opatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpopatow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpopatow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpopatow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami publicznymi. Utrzymanie i budowa dróg.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi nr 1545T, remontu obiektu mostowego w ciągu drogi nr 1424T oraz remontu przepustu w ciągu dr nr 1535T”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff3a6cb3-7a56-4586-9d5f-f1276353fdcc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021634/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi nr 1545T, remontu obiektu mostowego w ciągu drogi nr 1424T oraz remontu przepustu w ciągu dr nr 1535T

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00026424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 Przebudowa drogi powiatowej nr 1545T Baćkowice - Baranówek – Iwaniska w m. Baranówek polegająca na budowie chodnika o dł. ok. 0,700 km.

1) budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1545T w m. Baranówek - strona lewa, szr. 1,80 m na długości ok. 0,700 km przyległego bezpośrednio do krawędzi jezdni, w km 2+262 – 2+962
2) z kostki betonowej o kształcie i kolorze uzgadnianym z Zamawiającym, zamkniętego od strony jezdni krawężnikiem betonowym, a od przeciwległej strony obrzeżem betonowym,
3) wraz z jego odwodnieniem jeśli będzie niezbędne.
4) należy zlokalizować przejście dla pieszych, jeśli będzie niezbędne.
5) lokalizacja chodnika może się wiązać z koniecznością projektowania poszerzenia części drogi w ramach istniejącego pasa drogowego.
6) na etapie projektowania należy sprawdzić stan techniczny istniejących elementów odwodnienia, i przewidzieć ewentualny ich remont lub przebudowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2.
Remont obiektu mostowego o nr. ewid. JNI 30000630 w ciągu drogi powiatowej nr 1424T Stara Słupia - Piórków -Wszachów w m. Wszachów wraz z remontem przyległego odcinka drogi na dł. ok. 0,500 km.

Dane techniczne, opis:

1. Remont obiektu mostowego z zachowaniem jego charakteru wizualnego - materiał konstrukcyjny kamień.
Obiekt łukowy bezprzegubowy / 4,00 + 4,00/, o dł. 12m i szer. całkowitej 5,45m, liczba przęseł 2, liczba podpór 3, brak łożysk, nośność ok. 200 kN
2. Remont drogi na dł 0,500 km,
1) Odwodnienie korpusu drogowego powierzchniowe poprzez odpowiednie spadki podłużne i poprzeczne w kierunku od drogi.
2) Całość zadania mieści się w granicy działki nr 364 stanowiącej pas drogowy (istniejąca droga), która jest w zarządzie inwestora.
3) Na etapie projektowania należy sprawdzić stan techniczny istniejących elementów odwodnienia, i przewidzieć ewentualny ich remont lub przebudowę.
4) Profil podłużny:
Niweletę jezdni należy wpisać w istniejącą konfigurację terenu i dopasować do istniejącego zagospodarowania terenu. Przy wykonywaniu warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-bitumicznej należy zwrócić uwagę na zniwelowanie lokalnych zaniżeń profilu drogi.

Dane techniczne drogi:
Klasa drogi L - lokalna
Kategoria ruchu - KR 2
Obciążenie nawierzchni - 115 kN/oś
Szerokość jezdni dwupasowej - 5,00 m (2 x 2,25 m)
Szerokość poboczy gruntowych - 2 x 0,75 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 65040,65 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3
Remont przepustu pod drogą powiatową nr 1535T Opatów - Jałowęsy – Niemienice w m. Łężyce w km 6+180 wraz z remontem przyległego odcinka drogi na dł. ok. 0,250 km.

Dane techniczne, opis:

1. Remont przepustu skrzynkowego o dł 4,4m, światło pionowe 1m
2. Remont drogi na dł 0,250 km,
1) Odwodnienie korpusu drogowego powierzchniowe poprzez odpowiednie spadki podłużne i poprzeczne w kierunku od drogi.
2) Całość zadania mieści się w granicy działki nr 364 stanowiącej pas drogowy (istniejąca droga), która jest w zarządzie inwestora.
3) Na etapie projektowania należy sprawdzić stan techniczny istniejących elementów odwodnienia, i przewidzieć ewentualny ich remont lub przebudowę.
4) Profil podłużny:
Niweletę jezdni należy wpisać w istniejącą konfigurację terenu i dopasować do istniejącego zagospodarowania terenu. Przy wykonywaniu warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-bitumicznej należy zwrócić uwagę na zniwelowanie lokalnych zaniżeń profilu drogi.

Dane techniczne drogi:
Klasa drogi L - lokalna
Kategoria ruchu - KR 2
Obciążenie nawierzchni - 115 kN/oś
Szerokość jezdni dwupasowej - 5,00 m (2 x 2,25 m)
Szerokość poboczy gruntowych - 2 x 0,75 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 56910,57 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43050,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEO-PROJEKT INVEST SP. Z O.O., ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 7151935241

7.3.3) Ulica: URZĘDOWSKA 139

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNIK

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96850,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEO-PROJEKT INVEST SP. Z O.O., ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 7151935241

7.3.3) Ulica: URZĘDOWSKA 139

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNIK

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59040,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78166,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEO-PROJEKT INVEST SP. Z O.O., ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 7151935241

7.3.3) Ulica: URZĘDOWSKA 139

7.3.4) Miejscowość: 23-200 KRAŚNIK

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi