„Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy”

Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00415812
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00415812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-27 12:14
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4437434f-35e1-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7691837743
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00415812 z dnia 2023-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 67A

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 632 79 14

1.5.8.) Numer faksu: 44 632 79 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat-belchatowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

pzd-powiatbelchatowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Utrzymanie dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4437434f-35e1-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00415812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035693/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347061

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP-3703-10/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie stanu pierwotnego chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1918E na odc. od DW nr 483 do DG nr 101072E w kierunku msc. Niwy.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.: odtworzenie stanu pierwotnego chodnika poprzez wymianę podbudowy, ułożeniu nawierzchni chodnika z kostki betonowej oraz nawierzchni zjazdów, oczyszczenie rowów z wyprofilowaniem dna i skarp wraz z czyszczeniem przepustów drogowych oraz regulację studzienek.
UWAGA:
Ofertę należy sporządzić w oparciu o Dokumentację, Przedmiar robót, który należy traktować jako pomocniczy oraz o obowiązkową wizję w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 7 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego z uwzględnieniem art. 263. W przedmiotowym postępowaniu wykonawca pismem z dnia 22.09.2023 r. uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający nie dokonał ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców. Wobec czego Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 577116,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1008256,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane