Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa fundamentów oraz instalacji energetycznej pod agregaty prądotwórcze przy budynkach komunalnych”
GMINA WOLBÓRZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00097858
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00097858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-11 08:21
- Lokalizacja
- Wolbórz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22a04086-6fbf-4758-947f-01f94844a723
- Identyfikator
- 7712657616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00097858 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa fundamentów oraz instalacji energetycznej pod agregaty prądotwórcze przy budynkach komunalnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBÓRZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647859
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jagiełły 28
1.5.2.) Miejscowość: Wolbórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-320
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: /44/ 616-42-41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@wolborz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wolborz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.wolborz.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa fundamentów oraz instalacji energetycznej pod agregaty prądotwórcze przy budynkach komunalnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22a04086-6fbf-4758-947f-01f94844a723
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019331/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa fundamentów oraz instalacji energetycznej pod agregaty prądotwórcze przy budynkach komunalnych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077812
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej płyty fundamentowej oraz instalacji energetycznej pod agregat prądotwórczy zewnętrzny dla zasilania
2 oddzielnych budynków:
1) Budynek na działce nr ewid. 896/1 obręb 0004 miasto Wolbórz, gm. Wolbórz.
W budynku funkcjonuje przychodnia lekarska oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
2) Budynek na działce nr ewid. 579 obr. 0002 miasto Wolbórz, gm. Wolbórz.
W budynku funkcjonuje Urząd Miejski. Budynek znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej B.
1) W ramach opracowania dokumentacji Wykonawca uzyskuje we własnym zakresie niezbędne materiały przedprojektowe oraz pokrywa wszystkie związane z tym koszty.
2) Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zapoznanie się z należytą starannością z przedmiotem zamówienia, oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji odnośnie warunków i zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na wartość oferty oraz realizację zamówienia.
3) Jeżeli w trakcie opracowywania ww. projektów nastąpi zmiana przepisów należy je uwzględnić przy realizacji przedmiotu zamówienia.
8) Zakres opracowania projektowego powinien być zgodny z przepisami i być sporządzony
z należytą starannością a także zgodnie z aktualnym stanem wiedzy technicznej, być kompletnym opracowaniem z punktu widzenia celu któremu ma służyć.
4. Zakres prac:
4) Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo- kosztorysowej, w skład której wchodzi:
• opracowanie projektu technicznego i architektoniczno- budowlanego płyty fundamentowej pod agregat prądotwórczy,
• opracowanie projektu technicznego i architektoniczno- budowlanego instalacji elektrycznych, w tym projektu zasilania, dostosowania rozdzielnicy zasilającej, przebudowa wyłącznika PWP,
• opracowanie instrukcji współpracy i uzgodnienie jej z PGE,
• uzgodnienie projektu z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych- jeżeli będzie wymagane,
• opracowanie projektu zagospodarowania terenu,
• wykonanie i skompletowanie załączników do wniosku o decyzję lokalizacji inwestycji celu publicznego, opracowanie i złożenie wniosku oraz uzyskanie tej decyzji,
• Przedmiar robót, kosztorys inwestorski dla branży konstrukcyjnej i elektrycznej,
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót dla branży konstrukcyjnej
i elektrycznej,
5) Wykonanie mapy do celów projektowych.
6) Uzyskanie wszystkich uzgodnień i zezwoleń, wymaganych przez przepisy Prawa budowlanego i innych przepisów, w tym uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę.
7) Wykonanie jednokrotnej aktualizacji kosztorysu inwestorskiego na pisemne wezwanie Zamawiającego w terminie 15 dni od daty wezwania.
Szczegółowy opis zamówienia w Rozdziale 4 SWZ i projekcie umowy (załącznik nr 7 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 07.02.2025r. o godzinie 9.00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na w/w przedmiot zamówienia. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta.Zgodnie z art. 255 pkt 1 „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |