Przebudowa dróg gminnych ul. Bukowa, ul. Klonowa, ul. Słoneczna w miejscowości Skórka, gm. Krajenka.
GMINA I MIASTO KRAJENKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00416061
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00416061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-27 12:57
- Lokalizacja
- Krajenka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8e96fbb-3119-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7671596839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00416061 z dnia 2023-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych ul. Bukowa, ul. Klonowa, ul. Słoneczna w miejscowości Skórka, gm. Krajenka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KRAJENKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 17
1.5.2.) Miejscowość: Krajenka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-430
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672639204
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krajenka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krajenka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8e96fbb-3119-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych ul. Bukowa, ul. Klonowa, ul. Słoneczna w miejscowości Skórka, gm. Krajenka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e96fbb-3119-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024544/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa dró gminnych ul. Bukowa, ul. Klonowa, ul. Słoneczna w m. Skórka, gm. Krajenka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOS.271.18.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1 – ul. Bukowa, Klonowa2. Długość odcinka drogi gminnej objętego niniejszym zamówieniem wynosi ok 0,36 km.
3.Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót w pełnym zakresie wynikającym z projektu załączonego do SWZ, tj. w szczególności:
-roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, pomiarowe, wytyczenie obiektu ,
-roboty ziemne,
-ustawienie obrzeży, krawężników,
-wykonanie podbudowy chodników, zjazdów, jezdni,
-wykonanie nawierzchni z kostki betonowej chodników, zjazdów, jezdni,
-roboty wykończeniowe: regulacja urządzeń infrastruktury technicznej, utworzenie terenów zielonych geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza itp.
-wykonanie oznakowania pionowego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej– odrębnej dla każdej z części: projekty wykonawcze, do zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę , specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.5.) Wartość części: 485771,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2 - ul. Słoneczna2. Długość odcinka drogi gminnej objętego niniejszym zamówieniem wynosi ok 0,58 km.
3. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót w pełnym zakresie wynikającym z projektu załączonego do SWZ, tj. w szczególności:
-roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, pomiarowe, wytyczenie obiektu ,
-roboty ziemne,
-ustawienie obrzeży, krawężników,
-wykonanie podbudowy chodników, zjazdów, jezdni,
-wykonanie nawierzchni z kostki betonowej chodników, zjazdów, jezdni,
-roboty wykończeniowe: regulacja urządzeń infrastruktury technicznej, utworzenie terenów zielonych geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza itp.
-wykonanie oznakowania pionowego.
4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej– odrębnej dla każdej z części: projekty wykonawcze, do zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę , specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.5.) Wartość części: 1094523,79 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2023-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |