Modernizacja budynku zaplecza administracyjno - szatniowego „Korty Tenisowe Falenica”
Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00416296
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00416296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-27 13:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed612b8c-2c78-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9522092388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00416296 z dnia 2023-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku zaplecza administracyjno - szatniowego „Korty Tenisowe Falenica”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142461001
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: V Poprzeczna 22
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-611
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.osir.sekretariat@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osir-wawer.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed612b8c-2c78-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku zaplecza administracyjno - szatniowego „Korty Tenisowe Falenica”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed612b8c-2c78-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00329180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/OSIR/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zmówienia roboty budowlane polegające na modernizacji budynku zaplecza administracyjno-szatniowego „Korty Tenisowe Falenica” przy ul. Lokalnej 33 w Warszawie - zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznikiem nr 1 do SWZ i załącznikami do tegoż opisu.
2. Zadanie współfinansowane z dotacji ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
3. Zamawiający zaleca Wykonawcom odbycie wizji lokalnej jak i szczegółowe sprawdzenie i zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą realizacji przedmiotu zamówienia.
4. Załączone przedmiary są dokumentem pomocniczym dla Wykonawcy.
5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne” opisane w SWZ i Załącznikach za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 99 ust.5 oraz art. 101 ustawy Pzp. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, przy czym rozwiązania równoważne muszą spełniać wymogi w wydanych decyzjach, opiniach, uzgodnieniach.
6. Wymóg zatrudnienia na podstawie art.95 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych klauzuli społecznej Wykonawca/podwykonawca w trakcie wykonywania przedmiotu umowy zobowiązany jest zatrudniać na podstawie umowy o pracę, osobę/ osoby świadczące pracę związaną z wykonywaniem robót pomocniczych przy wykonywaniu prac tynkarskich (szczegóły załącznik nr 5 do SWZ – Wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 887082,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 887082,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 887082,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROBBUD Robert Wrona
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250960612
7.3.3) Ulica: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 21A
7.3.4) Miejscowość: Radzymin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-250
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 887082,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |