Modernizacja oświetlenia ulicznego ulicy gen. Józefa Hallera w Ostrołęce
Miasto Ostrołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00416725
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00416725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-27 15:19
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd5793d7-4b17-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7582142002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00416725 z dnia 2023-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego ulicy gen. Józefa Hallera w Ostrołęce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ostrołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. gen. Józefa Bema 1
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297654271
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.ostroleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostroleka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego ulicy gen. Józefa Hallera w Ostrołęce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd5793d7-4b17-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052988/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Modernizacja oświetlenia ulicznego ulicy gen. Józefa Hallera
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPZ.271.42.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160281,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
Demontaż istniejących opraw oświetlenia drogowego z wysięgników ,
Demontaż wysięgników i słupów (stalowych) wraz z fundamentami słupów i wysięgników w tym: wysięgniki pojedyncze i wysięgnik dwuramienny),
Montaż i stawianie słupów oświetleniowych aluminiowych wraz z fundamentem w miejsce demontowanych
Montaż wysięgników aluminiowych na słupach wysięgników w tym: wysięgniki pojedyncze i wysięgnik dwuramienny),
Montaż opraw oświetleniowych na nowo ustawionych słupach i wysięgnikach
Montaż przewodów do opraw oświetleniowych – wciąganie w słupy, rury osłonowe i wysięgniki,
Wykonanie opisów na kablach z tabliczkami grawerowanymi w słupach,
Wykonanie schematu ideowego z naniesionymi numerami słupów, kierunków kabli oraz układu zasilania w dokumentacji powykonawczej oraz w SO,
Likwidacja podwieszonych przewodów oświetleniowych (patrz załącznik graficzny) na wysokości numeru posesji 33 do skrzyżowania z ulicą Syreny. Przewody przechodzą nad chodnikiem pomiędzy latarniami (podwieszone przewody od słupa do słupa należy ułożyć w gruncie, niezbędne zatem będzie wykonanie przewiertów mechanicznych i wykopów otwartych. Do prawidłowej wyceny ww. robót wymagana jest wizja w terenie),
Kontrolne badania i pomiary w zakresie rezystancji izolacji i ochrony przeciwporażeniowej (w przypadku wykrycia/stwierdzenia uszkodzonej izolacji kabla należy doprowadzić do jego naprawy po uprzednim zgłoszeniu konieczności wykonania robót dodatkowych oraz udokumentowania i potwierdzenia konieczności ich wykonania, co nie rodzi obowiązku zlecenia ich przez Zamawiającego. Sposób rozliczenia robót zamiennych i dodatkowych został opisany w umowie wykonania w § 8).
Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w części III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W niniejszym postępowaniu Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 180 000,00 zł brutto, a cena najkorzystniejszej oferty wynosi 201 720,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185033,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228780,00 PLN
| 2023-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |