Produkcja i emisja audycji i spotów radiowych oraz artykułów w prasie w ramach Kampanii "Sołtys Ambasadorem Czystego Powietrza" na terenie województwa mazowieckiego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00417288
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-09-28 09:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5252088391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi produkcji radiowejUsługi w zakresie promocjiUsługi publikacjiUsługi projektów graficznychUsługi drukowania

Wykonawcy

12 przyznanych

BŁAŻEJ PARDAPIŁA, PL
58 056 PLN
REKORD GRUPA MEDIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
11 394,72 PLN
BŁAŻEJ PARDAPIŁA, PL
51 660 PLN
KLAUDIA PARDAKaczory, PL
49 200 PLN
REKORD GRUPA MEDIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
16 039,2 PLN
Katolickie Radio PodlasieSiedlce, PL
58 671 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
9840 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
10 002,36 PLN
POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 490,64 PLN
BIURO REKLAMY GAZET LOKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻnin, PL
10 002,36 PLN
REKORD GRUPA MEDIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL
7380 PLN
SIEDLECKA OFICYNA WYDAWNICZA "PODLASIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiedlce, PL
4920 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.