„Miasto Piła z nową energią!" – Centrum Edukacji Lotniczej – budowa przyłącza światłowodowego.
Gmina Piła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00417723
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00417723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-28 10:44
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53c257d4-47fc-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7642614167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00417723 z dnia 2023-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Miasto Piła z nową energią!" – Centrum Edukacji Lotniczej – budowa przyłącza światłowodowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Staszica 10
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp2@um.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umpila.ezamawiajacy.pl/pn/umpila/demand/125735/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Miasto Piła z nową energią!" – Centrum Edukacji Lotniczej – budowa przyłącza światłowodowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53c257d4-47fc-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00417723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049897/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 "Miasto Piła z nową energią!"- Centrum Edukacji Lotniczej - budowa przyłacza światłowodowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00377994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.TP.37.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Miasto Piła z nową energią!”- Centrum Edukacji Lotniczej – budowa przyłącza światłowodowego.
2. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
a) budowę przyłącza światłowodowego na odcinku ok. 1900 mb wraz z 13 szt. studni, od punktu przyłączenia Uniwersytetu Adama Mickiewicza do projektowanego Centrum Edukacji Lotniczej, w obrębie działek nr: 138, 170, 169/1, 143, 141 obręb Piła 2 – zgodnie z wytycznymi rozbudowy Centrum Monitoringu Wizyjnego wydanymi przez Komendanta Straży Miejskiej w Pile.
b) wykonanie wszelkich niezbędnych pomiarów, robót przygotowawczych, rozbiórkowych, zabezpieczeniowych i odtworzeniowych,
c) zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej,
d) spełnienie wszelkich wymogów wynikających z opinii, uzgodnień i zezwoleń,
e) wykonanie dokumentacji fotograficznej przed, w trakcie i po wykonaniu zadania oraz przekazanie jej Zamawiającemu na nośniku elektronicznym,
f) wykonanie dokumentacji powykonawczej i inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 385057,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 732407,23 PLN
| 2023-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |