Odwodnienie i remont budynku wyciągu

MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00417866
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00417866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-28 11:09
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ad16d9b-f31f-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6641943885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie muzeówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ BANAKIEWICZBieliny, PL · lot 0
145 637,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00417866 z dnia 2023-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odwodnienie i remont budynku wyciągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292650289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielkopiecowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpt@ekomuzeum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekomuzeum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ad16d9b-f31f-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odwodnienie i remont budynku wyciągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ad16d9b-f31f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00417866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00205382/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Odwodnienie i remont budynku wyciagu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00216548

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.26.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odwodnienie i remont zabytkowego budynku wyciągu (adres: Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice, obręb 02, dz.nr ew. 1146/2), wpisanego do rejestru zabytków pod nr A.823/1-17.
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE obejmuje:
Skucie tynków wewnętrznych i zewnętrznych.
Wykonanie warstwy odsączającej fundamentów.
Wyprofilowanie spadków terenu wokół budynku wymuszające odprowadzenie wody opadowej od budynku.
Nadbetonowanie fundamentu wieży wyciągowej.
Wykonanie odwodnienia liniowego przy ścianie wschodniej budynku.
PRAWO OPCJI. Zamawiającemu przysługuje prawo opcji, tj. prawo Zamawiającego do rozszerzenia zakresu przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia wskazanego w pkt. 3.2 wg cen wskazanych w ofercie. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Wartość prawa opcji wynosi 50 000,00 zł. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji posiadania lub pozyskania dodatkowych środków finansowych, które będzie mógł przeznaczyć na realizację zamówienia.
Prawo opcji obejmuje.
Montaż systemu odprowadzania wody z połaci dachu.
Wykonanie odwodnienia liniowego przy ścianach płn. płd. i zachodniej budynku.
Likwidacja ognisk korozji biologicznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174050,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174050,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174050,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Banakiewicz Maciej Banakiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-264-61-43

7.3.3) Ulica: ul. Pod Borem 7

7.3.4) Miejscowość: Bieliny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-004

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145637,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2023-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane