Montaż urządzeń oświetlenia drogowego w ramach zadania inwestycyjnego nr 2023/10 pn. „Budowa oświetlenia ulicy Kościelna Droga w Łomiankach Dolnych”.
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00418649
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00418649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-28 13:27
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37d9a877-4267-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00418649 z dnia 2023-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż urządzeń oświetlenia drogowego w ramach zadania inwestycyjnego nr 2023/10 pn. „Budowa oświetlenia ulicy Kościelna Droga w Łomiankach Dolnych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż urządzeń oświetlenia drogowego w ramach zadania inwestycyjnego nr 2023/10 pn. „Budowa oświetlenia ulicy Kościelna Droga w Łomiankach Dolnych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37d9a877-4267-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00418649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 2023/10 Budowa oświetlenia ulicy Kościelna Droga w Łomiankach Dolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.34.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest montaż urządzeń oświetlenia drogowego w ramach zadania inwestycyjnego nr 2023/10 pn. „Budowa oświetlenia ulicy Kościelna Droga
w Łomiankach Dolnych” na odcinku o długości ok. 1,2 km.
2. Zakres zamówienia:
- montaż elementów oświetlenia: fundamentów, słupów i opraw oświetleniowych,
- roboty towarzyszące niezbędne do pełnego i prawidłowego wykonania robót
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego harmonogramem rzeczowo finansowym.
4. Wykonawca zobowiązany jest złożyć Zamawiającemu do zatwierdzenia kosztorys ofertowy najpóźniej dwa dni robocze przed zawarciem Umowy.
- prace wytyczeniowe,
- prace przygotowawcze,
- zabezpieczenie drzew w obrębie stanowisk słupowych,
- roboty ziemne,
- montaż urządzeń oświetlenia drogowego.
5. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Projekcie Technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
6. Przedmiar robót należy traktować jako element dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
8. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |