ZP3/3872 - Zakup licencji rozwiązania JPK_CIT dla systemu Dynamics AX2012
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00098159
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00098159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-11 09:44
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc5a4e60-ad61-4f8f-b79c-c9160eb39f80
- Identyfikator
- 7770006350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00098159 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZP3/3872 - Zakup licencji rozwiązania JPK_CIT dla systemu Dynamics AX2012
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001293
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieniawskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-712
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzpuam@amu.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amu.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP3/3872 - Zakup licencji rozwiązania JPK_CIT dla systemu Dynamics AX20122.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc5a4e60-ad61-4f8f-b79c-c9160eb39f80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00098159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00067993
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 1) w związku z przesłanką, o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy Prawo zamówień publicznych: usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze: Wykorzystywany na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza system MS Dynamics AX 2012 działa jako system klasy ERP, wspomagając procesy zarządzania uczelnią. Rozwiązanie należy do firmy Microsoft, a jedynym Partnerem obsługującym licencję jest firma Integris Systemy IT Sp. z o. o.. Firma Integris to wieloletni partner i wykonawca usług na Uniwersytecie. Doskonała znajomość środowiska sytemu ułatwi i zdecydowanie usprawni wprowadzenie rozwiązania JPK_CIT.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP3/3872
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 43000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup licencji rozwiązania JPK_CIT dla systemu Dynamics AX2012
4.5.3.) Główny kod CPV: 72400000-4 - Usługi internetowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 8) ustawy Pzp Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z powodu iż negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Uzasadnienie faktyczne:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego dot. zakupu licencji rozwiązania JPK_CIT dla systemu Dynamics AX2012 w związku ze zmianą trybu postępowania. Właściwym trybem dla ww. postępowania jest zawarcie umowy o wartości poniżej 130 000 zł netto (zawarta bez stosowania przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2024, poz. 1320 z późn. zm.)).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |